Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Fujico ACF-B48CHRN1"
FUJICO ACF-V**AHRN1 поєднує класичний набір базових функцій, виготовлений у лаконічному дизайні; працює в режимах, як-от: охолодження, обігрівання, осушення, вентиляція.
Виробником передбачена можливість роботи моделі в нічному режимі, що забезпечує комфорт і економію електроенергії.
Очищення повітря від бактерій, пилу та неприємних запахів досягається за допомогою роботи спеціального фільтра.
Обладнана функціями, як-от:
- Режим Auto;
- Режим Sleep;
- Режим Turbo;
- Авторестарт;
- Таймер;
- Самодіагностика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujico |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 735 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 290 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 15,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 14,07 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Споживана потужність | 4,8 кВт |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1250 мм |




