Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание товара "Midea MCD(1) DC MCD-24HRDN1-Q /MOU-24HDN1-Q"
- Кругове (на 360°) розподіл повітряного потоку
- Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
- Вбудований дренажний насос
- Компресор DC inverter
- Режим осушення повітря
- Охолодження за низької температури довкілля
- Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
- Нічний режим
- Перенапрямлення потоку в сусідні приміщення за допомогою повітроводів.
- Технологія 180-градусного інверторного перетворення
- Домішок свіжого повітря
- Контроль і керування через Wi-Fi (Опція)




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 205 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 9,14 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 8,44 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 3,18 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |




