Digital DAC-CV*CH — підлого-стельовий кондиціонер, призначений для охолодження великих приміщень: офісів, салонів краси, магазинів, супермаркетів, приватних будинків з великими і просторими кімнатами і т.п.
Модель можна встановлювати під стелею або на підлозі, що забезпечує гнучкість монтажу.
Повітряний фільтр можна мити.
Інтуїтивний LED дисплей з індикацією помилок.
У цій моделі встановлений привід для горизонтальних і вертикальних жалюзі, а також є функція автоматичного гойдання заслінок.
Демонтаж нових робочих коліс вентилятора можна здійснити окремо.
Функціональні можливості:
- Самодіагностика.
Завдяки впровадженому програмно-апаратному забезпеченню, в разі поломки, кондиціонер здатний сам виявити поломку або збій в роботі системи кондиціонування.
- Широкий діапазон робочих температур.
Охолодження: від +18 ° С до +43 ° С (від -15 ° С до + 43 ° С з опцією низькотемпературного комплекту). Обігрів: від -7 ° С до +24 ° С.
- Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає можливість автоматично включитися і відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно відключено.
- Таймер.
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу протягом певного часу. Після закінчення роботи, пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дозволяє також заздалегідь встановити час, коли кондиціонер повинен почати свою роботу.
- Екологічно безпечний холодоагент - фреон R410a.
Найбільш часто використовуваний фреон в сучасних кондиціонерах. Жоден з його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнуючий потенціал дорівнює нулю). Цей фреон прийшов на зміну R-22, який руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
- Пульт управління / ДК.
Управління підлого-стельовими кондиціонерами серії Digital здійснюється за допомогою бездротового ІЧ пульта.
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається в разі проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами і монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням в цей період маються на увазі безкоштовні роботи по усуненню недоліків в роботі кондиціонера, які виникли з вини заводу-виготовлювача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 680 мм |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 247 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 160 м² |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | таймер |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1670 мм |





