Digital DAC-CT*CI — касетний напівпромисловий інверторний кондиціонер, призначений для охолодження великих приміщень: офісів, торгових центрів, магазинів, супермаркетів тощо.
Повітря в приміщенні ділиться на чотири потоки для забезпечення оптимального рівня комфорту.
Ультратонкий 230 мм корпус кондиціонера економить чималу кількість простору.
Продуманий і сучасний дизайн забезпечує легкість і швидкість монтажу.
У кондиціонер вбудований дренажний насос із висотою підйому до 700 мм.
Вбудована електроніка розташована в окремо захищеному корпусі з поцинкованої сталі, що підвищує її надійність і забезпечує легкість обслуговування.
Вентилятор двигуна має три швидкості обертання.
Унікальна форма лопаток робочого колеса розроблена, щоб максимально підвищити ефективність роботи кондиціонера та знизити рівень шуму.
Для подавання повітря в сусідні приміщення в кондиціонері можна під'єднувати додатковий блок повітроводів.
Функціональні можливості:
- Технологія "Інвертера".
Кондиціонер розроблений за унікальною технологією Inverter. Ця технологія дає змогу постійно підтримувати задану температуру з найменшими енерговитратами. Такий кондиціонер може працювати на нагрівання за нижчих температур повітря зовні.
- Низький рівень шуму.
Конструкція лопаток вентилятора внутрішнього блока забезпечує низький рівень шуму.
- Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає змогу автоматично ввімкнутися й відновити попередні налаштування, якщо живлення було випадково або спеціально вимкнене.
- Програмовний таймер (вмик./вимк.).
Таймер кондиціонера можна запрограмувати для роботи впродовж певного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дає змогу заздалегідь встановити час, коли кондиціонер має почати свою роботу.
- Екологічно безпечний холодоагент — фреон R410a.
Фреон, найчастіше використовуваний у сучасних кондиціонерах. Жоден із його складників не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнівний потенціал дорівнює нулю). Цей фреон прийшов на заміну R-22, що руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
- Пульт керування/ДК.
Керування касетними кондиціонерами серії Digital відбувається за допомогою бездротового ІЧ-пристрою.
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається під час проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами та монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням у цей періодязуємо безплатні роботи з усунення вад у роботі кондиціонера, що виникли з вини заводу-виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 230 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Площа | 70 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |





