Digital DAC-CB*CH — канальний напівпромисловий кондиціонер, призначений для охолодження великих приміщень: офісів, торгових центрів, магазинів, супермаркетів тощо.
Завдяки зовнішньому статичному натисканню в 70 Па чудово підходить для кондиціонування приміщень різної форми.
Під час створення відцентрових вентиляторів для низьконапірних канальних внутрішніх блоків використовувалися особливі авіаційні технології, що дало змогу збільшити витрати повітря та неабияк знизити рівень шуму.
У стандартній комплектації встановлений двигун DC.
Продуманий і сучасний дизайн забезпечує зручний і швидкий доступ до блока електронних з'єднань.
Застосування нових технологій забезпечує високу ефективність і низьке споживання енергії.
Вентилятор двигуна має три швидкості обертання.
Ця модель має можливість рециркуляції повітря знизу, для цього нижню кришку корпусу можна переставити (опціонально).
- Функціональні можливості
Самодіагностика.
Завдяки впровадженому програмно-апаратному забезпеченню, у разі зламання кондиціонер здатний сам виявити поломку або збій у роботі системи кондиціонування.
- Широкий діапазон робочих температур.
Охолодження: від +18 °C до +43 °C (від -15 °C до +43 °C з опцією низькотемпературного комплекту). Обігрівання: від -7 °C до +24 °C.
- Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає змогу автоматично ввімкнутися й відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно вимкнене.
- Таймер.
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу впродовж певного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дає змогу заздалегідь встановити час, коли кондиціонер має почати свою роботу.
- Екологічно безпечний холодоагент — фреон R410a.
Найбільш часто використовуваний фреон у сучасних кондиціонерах. Жоден із його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнівний потенціал дорівнює нулю). Цей фреон прийшов на зміну R-22, що руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
- Пульт керування/ДК.
Керування канальних кондиційних серій Digital відбувається за допомогою дротового пульта керування.
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається під час проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами та монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням у цей період 1900 безплатні роботи з усунення вад у роботі кондиціонера, що виникли з вини заводу-виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 260 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 643 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 70 м² |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1189 мм |




