Касетні кондиціонери інверторного типу відрізняються від інших високими показниками енергоефективності (на охолодження клас «А++», на обігрівання — «А+»). Обладнання обладнане потужним дренажним насосом, що йде в комплекті з кондиціонером. Завдяки високим енергоощадним показникам обладнання дає змогу заощадити кошти.
Модельний ряд касетних блоків ТМ Mitsushito серії CGK становить 6 моделей продуктивністю від 7 до 16 кВт на охолодження і від 8 до 17 кВт на обігрівання. Живлення всіх касетних блоків відбувається від мережі 220 В, але моделі кондиціонерів у типорозмірах 36,48 і 60 працюють із трифазними зовнішніми блоками.
Обладнання цього типу часто використовується в ресторанах, офісних будівлях, холах, готелях, торгових залах. Це зумовлено тим, що повітряний потік розподіляється на чотири боки та дає змогу рівномірно розподілити повітря в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 290 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 910 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Площа | 140 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 910 мм |



