Опис товару "Gree GEH09AA-K6DNA1F"
Консольний кондиціонер — спліт-системи цієї серії спроєктовані так, щоб забезпечити максимальну простоту встановлення, яка не потребує ані підвісної стелі, ані повітроводів.
Цей кондиціонер дуже зручний, коли монтаж настінного кондиціонера небажаний або взагалі неможливий, внутрішній блок розміщується на підлозі біля стіни, підходять для квартир, магазинів, ресторанів, кафе, комерційних приміщень. Простий, стильний і компактний блок консольного типу гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Усього виробник GREE пропонує 3 моделі: типорозміри 09, 12 і 18. Всі вони інверторні з класом енергоспоживання А++ в режимі охолодження й А+ в режимі обігрівання та мають п'ять робочих швидкостей. Консольні спліт-системи — найкращий варіант для обігрівання, функція подавання теплого повітря не тільки вгору, але й вниз одночасно — сприяє швидкому та комфортному обігріванню приміщення. Працюють блоки GREE на сучасному фреоні R32.
- Функції
- Авторестарт
- Після увімкнення кондиціонер автоматично відновлює всі раніше призначені режими.
- Автоматичний режим роботи вентилятора
- Швидкість роботи вентилятора задається процесором залежно від поточних умов роботи кондиціонера.
- Блокування пульта дистанційного керування
- Захист від несанкціонованого доступу до керування кондиціонером.
- Годинник на пульті
- Індикація часу на пульті дистанційного керування.
- Охолодження/обігрівання
- Можливість роботи кондиціонера в режимі обігріву/охолодження.
- Таймер
- Можливість програмування увімкнення та вимкнення кондиціонера. Максимальний час програмування — 24 години.
- Можливість запуску за низької напруги
- Кондиціонер можна ввімкнути й нормально експлуатувати навіть за низької напруги (198 В).
- Система самодіагностики
- У разі виникнення несправності кондиціонер показує пригоду на дисплеї внутрішнього блока.
- Режим «турбо»
- Режим інтенсивного охолодження або обігріву.
- Плавний пуск
- Компресор починає роботу з мінімальних обертів і поступово нарощує їх.
- Електромагнітна сумісність
- Кондиціонер стійкий до е/м перешкод і сам не створює перешкод у приміщенні, де встановлений
- Електростатичний фільтр
- Електросигналує й акумулює наелектризований пил на своїй поверхні, підтримуючи в такий спосіб чистоту повітря в приміщенні.
- Осушення й очищення повітря
- У цьому режимі кондиціонер із максимальною ефективністю конденсує та відводить вологу з повітря в приміщенні.
- Багатошвидкісний вентилятор
- Можливість вибору однієї зі швидкостей вентилятора для забезпечення максимального комфорту.
- Кольоровий дисплей
- Вибрані функції та режими кондиціонера зображаються на дисплеї внутрішнього блока у формі кольорових символів.
- Wi-Fi керування
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 215 мм |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -22 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3.81 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Споживана потужність | 0.72 кВт |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | таймер |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 700 мм |





