Описание товара "SKYLUX SKH-C60R3DI / SKH-U60R3DI"
Skylux – — це український бренд кондиціонерів, який пропонує широкий вибір високоякісних моделей для будь-яких потреб. Кондиціонери Skylux вирізняються інноваційними технологіями, високою ефективністю й надійністю. Продукція компанії відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Кондиціонери Skylux доступні в широкому діапазоні потужностей, що дає змогу підібрати модель для будь-якого приміщення.
Касетний кондиціонер SKYLUX SKH-C60SR3DI / SKH-U60R3DI призначений для охолодження й обігрівання великих приміщень, як-от офіси, магазини, ресторани, готелі, промислові об'єкти тощо.
Ось деякі конкретні переваги кондиціонерів Skylux:
- Висока ефективність: Кондиціонери Skylux мають клас енергоефективності А++ і А+++, що означає, що вони споживають набагато менше енергії, ніж більшість інших моделей.
- Кондиціонери Skylux працюють дуже тихо, що дає змогу комфортно використовувати їх у будь-якому приміщенні.
- Довговічність: Кондиціонери Skylux виготовлені з високоякісних матеріалів і мають тривалий термін експлуатації.
SKYLUX SKH-C60SR3DI/SKH-U60R3DI – — це енергоефективний касетний кондиціонер з інверторним компресором, що забезпечує тиху та плавну роботу, низьке споживання енергії.
Основні функції:
- Функція запобігання заморожування в режимі охолодження: Коли температура повітря з внутрішнього випускного отвору занадто низька, прилад працюватиме впродовж деякого часу в режимі вентилятора, щоб уникнути утворення обмерзання або льоду на внутрішньому теплообміннику.
- Запобігання випуску холодного повітря: За кілька хвилин після запуску режиму ОБІГРОВ вентилятор внутрішнього блока не працюватиме, поки теплообмінник внутрішнього блока не досягне досить високої температури.
- Розморожування: За низької температури повітря і високої вологості зовні на зовнішньому теплообміннику може утворитися обмерзання й лід. Це може призвести до зниження ефективності обігрівання. Коли це відбувається, активується система розморожування кондиціонера. Одночасно зупиняється вентилятор у внутрішньому блоці (або в деяких випадках працює на дуже низькій швидкості). Після завершення процесу розморожування, прилад автоматично почне обігрівання приміщення.
- Продування залишків теплого повітря: Після зупинки кондиціонера в стандартному режимі роботи електродвигун вентилятора деякий час працюватиме на низькій швидкості, щоб продути тепле повітря, що залишилося.
- Оновлення роботи після переривання живлення: Коли джерело живлення поновлюється після перерви, всі попередні налаштування залишаються в дії, і кондиціонер може працювати відповідно до початкових параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 298 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Площа | 140 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |



