Ідеальний розподіл повітря на 360 |
Інноваційний касетний кондиціонер 360 | формує горизонтальний круговий повітряний потік. Нова технологія рівномірно розподіляє повітря в приміщенні в усіх напрямках без утворення "мертвих" зон, забезпечуючи однакову температуру в кожному куточку. Внутрішній блок кондиціонера виготовляється з лицьовими панелями двох видів: для вбудовування в стелю та для відкритого встановлення.
Касетний блок 360 — приємна прохолода
Касетний блок круглої форми забезпечує рівномірний повітряний потік на 360 | і можливість регулювання напрямку руху повітря без застосування жалюзі. Це новий рівень енергетичної ефективності та комфорту.
Ідеально вписується в будь-який інтер'єр
На вибір пропонується круглі та квадратні лицьові панелі для відкритого встановлення та підвісного стелі.
Максимальний комфорт
У касетному блоці 360 регулювання напрямку потоку повітря по вертикалі відбувається без застосування жалюзи з використанням ефекту Коанда. Бустерні вентилятори створюють розрядження між стелею й за допомогою створення розрядження між стелею та повітряним потоком. Інноваційне розроблення дає можливість зробити по-справжньому горизонтальний потік, що поширює повітря вздовж стелі. Холодне повітря не потрапляє на людину, яка перебуває під кондиціонером. Незалежне регулювання напрямку повітря можливе в трьох напрямках у сегментах 120 |
Зручний LED-дисплей
Стильна панель з інтуїтивним LED-дисплеєм. Доступні три напрями повітряного потоку, включно з горизонтальним, вертикальним та окремим зональним керування потоком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 947 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 365 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 18 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 15,5 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 947 мм |








