Опис товару "Samsung Касетні чотирипоточні MINI Wind Free Inverter"
Режим WindFree забезпечує охолодження приміщення без холодних протягів;
Енергоефективність A++;
Холодильний газ: R32;
Вихід повітря через велику кількість мікроотворів;
Автоматичне підтримання оптимального стану повітря;
Гарантований комфорт завдяки датчику вологості;
Нові ребра заглибки 66 мм, збільшений викид повітря;
Вихід повітря з індивідуально регульованою напрямною заслінкою від 32° до 75°;
попередній виріз для входу зовнішнього повітря;
Вентилятор із інверторним двигуном;
Доступний режим Turbo;
Вбудований насос для відведення конденсату (750 мм H2O);
Антибактеріальний фільтр у комплекті;
Сумісність із Wi-Fi;
Управління за допомогою програми на смартфоні та планшеті;
Додатково комплектується панеллю та системою керування (індивідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або модуль Wi-Fi на кілька систем).





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип внутреннего блока | Кассетный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутреннего блока, мм | 620 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Глубина внутреннего блока, мм | 36 мм |
| Класс энергоэффективности | A++ |
| Маркировка кондиционера | 12 тыс. BTU |
| Мин. температура на обогрев | -20 °C |
| Мощность обогрева (кВт) | 4,8 кВт |
| Мощность охлаждения (кВт) | 4,1 кВт |
| Площадь | 35 м² |
| Потребляемая мощность | 1,3 кВт |
| Тип блока кондиционера | внутренний |
| Тип фреона | R-32 |
| Функции | wi-fi управление (опция) |
| Ширина внутреннего блока, мм | 620 мм |







