Опис товару "Samsung Касетні чотирипоточні MINI Wind Free Inverter"
Режим WindFree забезпечує охолодження приміщення без холодних протягів;
Енергоефективність A++;
Холодильний газ: R32;
Вихід повітря через велику кількість мікроотворів;
Автоматичне підтримання оптимального стану повітря;
Гарантований комфорт завдяки датчику вологості;
Нові ребра заглибки 66 мм, збільшений викид повітря;
Вихід повітря з індивідуально регульованою напрямною заслінкою від 32° до 75°;
попередній виріз для входу зовнішнього повітря;
Вентилятор із інверторним двигуном;
Доступний режим Turbo;
Вбудований насос для відведення конденсату (750 мм H2O);
Антибактеріальний фільтр у комплекті;
Сумісність із Wi-Fi;
Управління за допомогою програми на смартфоні та планшеті;
Додатково комплектується панеллю та системою керування (індивідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або модуль Wi-Fi на кілька систем).





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 620 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 46 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,75 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 620 мм |







