Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис "Samsung Канальні Premium Inverter"
Енергоефективність A++;
Холодильний газ: R32;
функція автоматичного регулювання;
3-сторонній доступ до легкого обслуговування;
Висока ефективність і енергоощадження;
Постійне керування будь-яким місцем (опція Smart Wi-Fi);
Цифрові інвертори;
компресор TBR;
Фільтр Easy Filter;
Вентилятор з інверторним двигуном;
Регульований тиск до 150 Па;
Максимальна витрата: 630 (м?/год);
Зливний насос EZ;
Одинарний обертовий інверторний компресор зовнішнього блока;
Крім AC052 і AC071 (у комплекті AR-EH03E) додатково комплектується системою керування: індивідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або Wi-Fi модуль на кілька систем.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 700 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 250 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,5 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Споживана потужність | 1,36 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 850 мм |




