Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис"Samsung Потовщені Premium Inverter"
Холодильний газ: R32;
Висока подача повітря;
Можливість вертикального або горизонтального встановлення;
Вентилятор з інверторним двигуном;
Пиловий фільтр;
Бездротова команда увімкнена;
Зв'язок із протоколом "NASA";
Комплект Wi-Fi (опціонально);
Джерело живлення: однофазне 220 В — 50 Гц;
Подвійний роторний інверторний компресор зовнішнього блока;
Антибактеріальний фільтр.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 675 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 18 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 15 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 6,6 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1650 мм |








