Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні функції:
- SUPER. Використовується для того, щоб увімкнути/вимкнути режим швидкого охолодження/обогрівання. Кондиціонер працює на максимумі до 15 хв. Потужність збільшується приблизно на 25%.
- SLEEP. Чотири автоматичні режими для комфортного відпочинку або сну. Характеризуються різними попередньо встановленими параметрами для різного віку, для кожної конкретної людини.
- I FEEL. Підтримка температури безпосередньо в місці перебування людини. У пульті ДК розташований датчик, який контролює встановлений температурний режим.
- SWING UP/DOWN — плавне регулювання горизонтальних жалюзі. Можна встановити під будь-яким кутом із пульта в режимі роботи кондиціонера.
- ECONOMY — режим економії енергії з підтриманням комфортної температури.
- SOFT Start. Спеціальна функція «Плавний старт» неабияк знижує пускове навантаження й підвищує ефективність системи загалом.
- SMART. Автоматичний вибір режиму, з огляду на потребу підтримки цільової температури в приміщенні в межах 22-26 °C, з мінімальним енергоспоживанням.
- TIMER 24 (ВМИК і ВИМК). За допомогою пульта дистанційного керування можна встановити час увімкнення кондиціонера та підготувати клімат у приміщенні до призначеного часу.
- Авторестарт. Дає змогу зберегти всі задані параметри після вимкнення з мережі або стрибка напруги.
А також:
- Зручна індикація дисплея. Розташований на декоративній панелі блок індикації режимів роботи дасть змогу Вам швидко визначити, в якому режимі працює кондиціонер.
- Подвійна шумоізоляція компресора. Компресор розміщений за двома повстяними кожухами — мінімум шуму та тепловтрати взимку. Збільшує термін експлуатації компресора.
- Плата керування зовнішнього блока ретельно оброблена лаком.
- Теплообмінник має захисне покриття GOLDEN FIN — блокується процес окиснення, що робить його стійким до дії агресивного середовища.
- Антикорозійна обробка зовнішнього блока — сім шарів захисту. Оцинкована сталь із подвійною кулею цинку. Покриття спеціальними сплавами у два шари. Спеціальна керамічна фарба.
- Захисний кожух вентилів зовнішнього блока захищає від механічних пошкоджень та атмосферних опадів.
- Smart Defrost. Інтелектуальна система розморожування зовнішнього блока. Взимку в режимі обігріву відбувається утворення льоду на теплообміннику. Для продовження роботи кондиціонера необхідне розморожування зовнішнього блока для нормалізації подальшої роботи.
- Систему самодіагностики та захисту SELF. За результатами її роботи у разі виявлення несправності блокується робота всього апарату та одночасно повідомляє про причину несправності.
- Контроль високого та низького тиску холодоагенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galactic |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 287 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 830 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 16,1 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 14.1 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Споживана потужність | 4,4 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 48 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 830 мм |




