Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Olmo INVERTER R410 OSH-IB36HRK/OSH-IOU36HFK"
- Сlever Timer — обладнаний функцією таймера 24 год/12 год вмикання/вимикання.
- Magic Sleep — ця функція розроблена спеціально для вас, щоб солодко спати, не використовуючи переохолодження або перегрівання вночі.
- Функція Smart Defrost — це автоматичне розморожування. Після завершення розморожування кондиціонер автоматично повертається до процесу обігрівання; відповідно, ця функція не тільки може забезпечити обігрівання за допомогою кондиціонера, але й гарантує тривалішу та надійнішу його роботу.
- Функція Stop-cold — у режимі обігріву швидкість вентилятора регулюється залежно від температури теплообмінника. Тільки тоді, коли теплообмінник досить теплий, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкому обдуванню холодним повітрям.
- 2 виведення дренажу Pipe Twins — гарний дизайн робить наші продукти ідеальними для різних стилів інтер'єру, практичними та простими у використанні, лівим і правим виведенням дренажу.
- Авторестарт Reload — після вимкнення або у разі випадкового вимкнення електроенергії кондиціонери Olmo можуть зберігати та відновлювати температуру та інші параметри після відновлення живлення.
- Функція Dry Air — незалежна функція осушення може зберегти ваш одяг сухим, навіть якщо погода стає вологою, у такий спосіб звільняючи вас від зайвого клопоту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 680 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 270 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 12 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,5 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 3,45 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1300 мм |





