Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "TCL Inverter R32 WI-FI TCC-36CHRH/DV / TCC-36HH/DVO"
- Касетні блоки широко використовуються в приміщеннях великої площі. Це готелі, ресторани, конференц-зали, торгові зали магазинів.
- Сучасні кондиціонери касетного типу з домішком свіжого повітря.
- У зовнішньому блоці встановлено підігрів піддона, завдяки чому кондиціонер здатний працювати на охолодження до -15 °C і на обігрівання до -25 °C.
- IoT Wi-Fi керування за допомогою єдиного застосунка TCL HOME
- низький рівень шуму
- вбудований дренажний насос





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 290 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 11,72 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,55 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 3,18 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 34 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |





