Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Mitsushito CGK60HiRS2/UGC60HiS2"
Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2 — напівпромисловий касетний кондиціонер з інверторним компресором, наділений сучасними функціями. Вирізняється безшумністю, працює на екологічно безпечному фреоні R-410A і під'єднується до стандартної електричної мережі з напругою до 230 В. Не пропустіть можливість купити кондиціонер злитий систему Mitsushito CGK12HIRN2/UGC**HIN2 з високою енергоефективністю. Модель підходить для монтажу в торгових залах, готелях, офісних будівлях і ресторанах.
Напівпромисловий кондиціонер Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2Воно обладнане потужним тепловим насосом для швидкого прогрівання повітря й таймером. Покупці розповідають у відгуках переваги:
- Вбудований дренажний насос. Конденсат перетворюється на воду та виводиться назовні через спеціальну трубку.
- Самодіагностика. Покупець своєчасно дізнається про помилки, код яких відразу зображається на екрані пульта ДК.
Завдяки більшій кількості функцій ціна кондиціонера спліт-системи Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2 вважається вигідною. Її можна виплачувати за 5 місяців, попередньо оформивши розшарку.
Режими роботи та питання керуванняМодель Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2 використовується для обігрівання й охолодження приміщення. Обидва режими можливі за температури повітря у вікні від -20 °C. Відповідний вибирається за допомогою пульта дистанційного керування з екраном, показаним на фото. Додатково замовляється настінний — його допоможуть вибрати та замовити наші експерти. Як встановити спліт-систему Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2
Зовнішній блок кондиціонера монтується на фасаді будівлі. Обов'язково покажіть майстра інструкцію, де публікуються схеми. Касетний внутрішній блок встановлюється в підвісну стелю. Незброєним оком видно тільки акуратна решітка. З неї холодне або тепле повітря рівномірно розходиться в приміщенні за чотирма напрямами.
Як здійснюється продаж кондиціонера спліт-системи Mitsushito CGK**HIRN2/UGC**HIN2
Здійснюйте купівлю зручним способом. Під час оформлення замовлення онлайн відразу вибирайте транспортну компанію, яка доставить кліматичне обладнання у ваш населений пункт або будинок. У Києві та Львові відкриті наземні магазини, які можуть відвідати мешканці цих міст. Під час купівлі в одному з них доступна адресна кур'єрська доставка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 60 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 17 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 14,5 кВт |
| Площа | 160 м² |
| Споживана потужність | 5,7 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |




