Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Mitsubishi Heavy Hyper Inverter FDE125VH/FDC125VSX-W"
- Рівень звукового тиску від 5 до 8 дБ(А);
- Високоефективний теплообмінник;
- Режим вентиляції;
- Інверторне керування;
- Поліпшена енергоефективність;
- Потужний потік повітря, що розповсюджується по всьому периметру приміщення;
- Можна підключити до інтелектуальної системи Superlink, до системи «Розумний дім» за протоколами LonWorks та BACNet;
- Сучасний дизайн, невелика вага;
- Зручний монтаж фреонової магістралі;
- Миючі пластикові кишенькові фільтри;
- Видалення інею на теплообміннику зовнішнього блоку відбувається автоматичному режимі;
- функція самодіагностики;
- Функція автоматичного перезапуску.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 690 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 210 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 14 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 12,5 кВт |
| Площа | 120 м² |
| Споживана потужність | 3,34 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 34 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1620 мм |




