Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание товара "Mitsubishi Heavy Micro Inverter FDE100VH/FDC100VSA-W"
- Рівень звукового тиску від 5 до 8 дБ(А);
- Високоефективний теплообмінник;
- Режим вентиляції;
- Інверторне керування;
- Поліпшена енергоефективність;
- Потужний потік повітря, що розповсюджується по всьому периметру приміщення;
- Можна підключити до інтелектуальної системи Superlink, до системи «Розумний дім» за протоколами LonWorks та BACNet;
- Сучасний дизайн, невелика вага;
- Зручний монтаж фреонової магістралі;
- Миючі пластикові кишенькові фільтри;
- Видалення інею на теплообміннику зовнішнього блоку відбувається автоматичному режимі;
- функція самодіагностики;
- Функція автоматичного перезапуску.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип внутреннего блока | Напольно-потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутреннего блока, мм | 690 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Глубина внутреннего блока, мм | 250 мм |
| Класс энергоэффективности | A++ |
| Маркировка кондиционера | 36 тыс. BTU |
| Мин. температура на обогрев | -20 °C |
| Мощность обогрева (кВт) | 11,2 кВт |
| Мощность охлаждения (кВт) | 10 кВт |
| Площадь | 100 м² |
| Потребляемая мощность | 2,85 кВт |
| Тип компрессора | Кондиционер на обогрев (инверторный) |
| Тип фреона | R-32 |
| Уровень шума | 34 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина внутреннего блока, мм | 1620 мм |




