Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание товара "Mitsubishi Heavy Hyper Inverter FDT125VH/FDC125VSX-W"
- Рівномірний розподіл повітряного потоку.
- Високий клас енергоефективності А++.
- Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження від -15 °C до ~46 °C, обігрівання від -20 °C до ~24 °C.
- Wi-Fi модуль (опція).
- Компактний кесетний кондиціонер.
- Пульти на вибір: дротові та бездротові.
- Декоративна панель TC-PSA-5AW-E.
- Тип компресора — інверторний.
- Озонобезпечний фреон — R32.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 298 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 14 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 12,5 кВт |
| Площа | 120 м² |
| Споживана потужність | 3,21 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 27 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |





