Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Mitsubishi Heavy Micro Inverter FDUM100VH/FDC100VSA-W"
- Висока енергоефективність і низький рівень шуму завдяки використанню інверторної технології
- Функція HI POWER дасть змогу якнайшвидше охолодити або обігріти приміщення, використовуючи тільки одну кнопку на стандартному пульті ДК.
- Нечіткий автоматичний режим Fuzzy — автоматичний вибір режиму роботи та температури за принципами нечіткої логіки
- Функція самодіагностики — запуск функції самодіагностики у разі відмови кондиціонера з подальшим виведенням на дисплей коду несправності
- Інтелектуальна система автоматичного визначення необхідного статичного тиску
- Функція зонального кондиціонування дає змогу ефективно обслуговувати кілька приміщень за можливістю контролю температури в 4 окремих зонах.
- Осушення — осушення повітря, що надходить у режимі охолодження й у дощовиті дні
- Функція "On timer" — увімкнення кондиціонера за деякий час до заданого для забезпечення необхідного мікроклімату у встановлений час
- Функція "Off timer" — таймер вимкнення, що дає змогу задати час вимкнення кондиціонера
- 24-годинний таймер дає змогу задавати 2 операції за таймером на день на увімкнення і вимкнення системи в потрібний час.
- Режим сну — режим надтихої роботи кондиціонера
- Автоматичний перезапуск — автоматичний перезапуск кондиціонера у разі короткочасного вимкнення напруги живлення, відновлення роботи з параметрами до вимкнення живлення
- Простота встановлення — прокладка дренажу в цій серії кондиціонерів спрощена завдяки вбудованій дренажній помпі, що забезпечує підіймання конденсату до 600 мм.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 740 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 280 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 11,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 2,99 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 30 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1370 мм |




