Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "TCL Inverter R32 WI-FI TCC-48ZHRH/DV7"
Установлення підлогово-стельового кондиціонера доцільне в приміщеннях, у яких монтаж інших класифікацій кондиціонерів з якихось причин ускладнене або неможливе. У зовнішньому блоці встановлено підігрівання піддона, завдяки чому кондиціонер здатний працювати на охолодження до -15 °C і на обігрівання до -25 °C. IoT Wi-Fi керування за допомогою єдиного застосунка TCL HOME. Гнучкий монтаж і компактний дизайн адаптуються до різних стилів кімнат.
Гнучкий монтаж і компактний дизайн. Подвійний дренаж. Регулювання напрямку повітря. Підігрів піддона зовнішнього блока. IoT Wi-Fi керування.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 675 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 16,12 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 14,07 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Споживана потужність | 4,65 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 45 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1635 мм |




