Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 215 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,73 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,6 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,78 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 30 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 680 мм |










