Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
E-F16: Високоємне рішення для зберігання енергії LiFePO₄
Відкрийте для себе надійне та міцне сховище енергії за допомогою SE-F16, першокласне рішення, розроблене для вимогливих додатків. SE-F16, розроблений на основі передової хімічної технології LiFePO₄ (літій-залізо-фосфатних акумуляторів), забезпечує виняткову продуктивність, довговічність та безпеку, що робить його ідеальним вибором для побутових, комерційних та промислових систем накопичення енергії.
Основні переваги:
- Висока енергоємність: Маючи значний 16 кВтг номінальної енергії і ще один Ємкість 314 АчSE-F16 має достатню потужність для покриття значних енергетичних потреб.
- Чудова продуктивність та довговічність:
- Випробуйте надійну подачу електроенергії з максимальний постійний струм розряду 230 А і піковий розряд 280 А (10 сек).
- Система підтримує максимальний постійний струм заряду 160 А.
- Створений для тривалого терміну служби, він пропонує Термін служби більше 6000 циклів (при 25°C±2°C, 70% від терміну служби) і рекомендований 90% глибина розряду (DoD) для оптимального використання.
- Надійно працює в широкому діапазоні температур (заряд: 0 ~ 55 ° C / розряд: -20 ° C ~ 55 ° C) з природним охолодженням.
- Комплексний захист: Особливості Удосконалена система управління батареями (BMS) з активним запобіжником, що гарантує безпеку та цілісність вашого накопичувача енергії.
- Оптимізована щільність енергії: Радіус кореня інтегрована конструкція ПАК мінімізує втрати в лінії і підвищує загальну щільність енергії, забезпечуючи велику потужність в компактному корпусі.
- Гнучке розширення: Масштабуйте свій акумулятор енергії у міру зростання ваших потреб. SE-F16 підтримує паралельне з'єднання до 32 одиниць, що дозволяє значно розширити можливості.
- Простота обслуговування та моніторингу:
- Переваги від можливості автоматичної мережевої взаємодії.
- Пропозиції режим локального моніторингу батареї і режим віддаленого моніторингу для системи накопичення енергії (ESS).
- Включає прозорий Світлодіодні індикатори (SOC, робота, захист) і зуммер для оновлення статусу.
- Універсальна установка та комунікація:
- Пропонує гнучкі варіанти установки, включаючи Настінний, підлоговий та штабельований.
- Оснащений декількома інтерфейсами зв'язку: CAN2.0, RS485 і Bluetooth + APP для безшовної інтеграції та управління.
- Радіус кореня SE-F16 Розроблений для забезпечення відмовостійкості та високої продуктивності, забезпечуючи надійну основу для зберігання енергії та стійкого майбутнього. Міцна конструкція, передові функції безпеки та гнучка масштабованість роблять його відмінним вкладенням для довгострокової енергетичної незалежності та ефективності.
Технические характеристики
| Модель | SE-F16 |
| Акумулятор хімії | ЛиФеПО₄ |
| Номінальна потужність | 314 Ах |
| Номінальна енергія | 16 кВтч |
| номінальна напруга | 51.2 V |
| Робоча напруга | 44.8 V — 57.6 V |
| Макс. Продовження Струм заряду | 160 |
| Макс. Продовження Струм розряду | 230 |
| Піковий струм розряду | 280 А (10 сек) |
| Розміри (Ш × В × Г) | 400 × 708 × 233 мм (без дошки для підвішування) |
| Вага | 109 кг |
| Рекомендований DoD | 90%. |
| Життєвий цикл | >6000 циклів (25°C±2°C, 70% EOL) |
| Рейтинг IP | IP21 |
| Рабоча Температура | Заряд: 0~55°C / Розряд: -20°C~55°C |
| Комунікація | CAN2.0, RS485, Bluetooth+додаток |
| Масштабованість | Макс. 32 паралельно підключених пристроїв |
| Гарантія | 5 років / 10 років (продовжений) |
| Технічні характеристики | ООН38.3, Паспорт безпеки матеріалів |



