Гібридний інвертор Deye SUN-6K-SG05LP1-EU – краще рішення для гібридних установок середнього цінового діапазону. Цей високоякісний продукт від провідного китайського виробника обладнання для «зеленої» енергетики, компанії Deye Energy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку. Працює в автономному (від акумуляторів) та в мережевому режимах, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми "зелений тариф".
Потужність інвертора складає 5 кВт, працює з усіма панелями, струм яких не перевищує 13А.

Інвертор Deye SUN-6K-SG05LP1-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних.
- Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 13 А, а діапазон MPPT - від 125~425 В.
- Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного задання. До 16 інверторів в режимі паралельного задання на 1-фазну мережу, до 3 на кожну фазу трьох фазної мережі.

- Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами.
- Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання.
- Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф)
- Високий ККД пристрою, який становить 97.5%, зумовлює більш ефективне перетворення постійного струму в змінний, що позитивно впливає на виробіток станції. Це один з найвищих показників ККД для перетворювачі такого типу.
- Гарантія. Даний інвертор має 5 річну офіційну гарантію від виробника.
Схема роботи:

Дана модель відповідає стандарту захисту IP65. Температурний діапазон роботи - від -25~60°C. Гарантія на Deye SUN-6K-SG05LP1-EU складає 5 років, що ще раз підтверджує високу якість товару.
Таблиця з технічними характеристиками
| Модель: | SUN-6K-SG05LP1-EU Wi-Fi |
| Можливість паралельного підключення: | так, до 16 шт |
| Можливість подачі сонячної енергії до мережі: | так |
| Можливість роботи без АКБ: | так |
| Номінальна потужність: | 6000VA/6000W |
| Додаткові особливості: | багатофункціональний програмований GEN-порт; функція обліку часу використання |
| ВИХІДНІ ДАНІ змінного струму | |
| Номінальна потужність: | 6000W |
| Мах вихідна потужність: | 6600W |
| Пікова потужність: | 12000W х 10 сек |
| Номінальна вхідна/вихідна напруга: | 220 / 230 V |
| Вибір діапазону напруги: | від 0.8 випередження до 0,8 відставання |
| Діапазон частот: | 50 Hz / 60 Hz |
| Мах змінний струм: | 30/28.7А |
| Мах безперервний змінний струм: | 60А |
| Тип мережі: | однофазна (L/N/PE) |
| ЕФЕКТИВНІСТЬ | |
| Мах ефективність: | 97.6% |
| Євро-ефективність: | 96.5% |
| Ефективність МРРТ: | >99% |
| ВХІДНІ ДАНІ АКУМУЛЯТОРА | |
| Тип акумулятора: | свинцево-кислотний, літій-іонний |
| Діапазон напруги батареї: | 40-60V постійного струму |
| Мах зарядний/розрядний струм: | 135А |
| Спосіб заряджання літій-іонного акумулятора: | самоадаптація до BMS |
| Кількість входів для АКБ: | 1 шт |
| ВХІДНІ ДАНІ PV-МАСИВУ | |
| Max потужність PV-масиву: | 7800W |
| Кількість трекерів МРРТ: | 2 |
| Діапазон вхідної напруги PV-модулів: | 125-500V |
| Діапазон напруги MPPT: | 150-425V постійного струму |
| Максимальна напруга розімкнутого ланцюга батареї: | 500V постійного струму |
| Пускова напруга: | 125V |
| Номінальна вхідна напруга PV системи: | 500V |
| Мах вхідний струм PV системи: | 13+13А |
| Мах струм короткого замикання PV системи: | 17+17А |
| Кількість рядів на трекер МРРТ: | 2/1+1 |
| ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ | |
| Габарити В х Ш х Г | 580 х 330 х 232 мм |
| Вага нетто: | 24.9 кг |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Комунікаційний інтерфейс: | RS232, RS485, CAN, Dry Contact, Wi-Fi |
| Тип установки: | настінний |
| Дисплей: | LCD+LED |
| Робоча температура: | від -40°С до +60°С |
| Охолодження: | розумне повітряне охолодження |
| Рівень шуму: | < 30 дБ |
| ЗАХИСТ І СЕРТИФІКАТИ | |
| Інтегровані захисту: | від неправильної полярності підключення постійного струму, від перенапруги на виході змінного струму, від короткого замикання на виході змінного струму, тепловий захист, моніторинг ізоляції клем постійного струму, моніторинг компонентів постійного струму, моніторинг електромереж, переключення виявлення залишкового струму |
| Рівень захисту від перенапруги: | тип II (постійний струм), тип II (змінний струм) |
| Категорія перенапруги: | DC OVC II/AC OVC III |
| Сертифікати з регулювання мережі: | IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105 |
| Сертифікати електромагнітної сумісності / правила захисту: | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |








