Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter Arctic Inverter NG CH-S12FTXLA6"
- Найвищий клас енергоефективності А ++ / А +++.
- Преміальна енергозберігаюча комплектація «GENERATON V».
- Озонобезопасний холодоагент нового покоління R32.
- Адаптація до роботи на обігрів в північних країнах.
- Інтелектуальне розморожування, підігрів картера компресора і піддону, багатошвидкісний вентилятор зовнішнього блоку.
- Спеціальне програмне забезпечення для ефективної і стабільної роботи в зоні негативних температур.
- Автоматична робота в режимах охолодження, обігріву, осушення та очищення повітря.
- Робота на обігрів від -25 ° C до + 24 ° C, на охолодження від -18 ° C до + 48 ° C.
- Технологія «I-Action» - плавна стійка робота компресора в діапазоні наднизьких частот (1 Гц).
- Безшумна робота зовнішнього і внутрішнього блоку.
- Автоматичне напрямок повітряного потоку по вертикалі і горизонталі з пульта дистанційного керування.
- Продумана комплексна система фільтрації з 7 фільтрів «CH-SKY Technology».
- Електростатичний фільтр «ECO FRESH».
- Іонізатор «CH SMART-iON Filter».
- Антикорозійне покриття теплообмінника «GREEN-FIN».
- Автономне осушення.
- Функція «самоочищення»
- Функція «8 ° C» для чергового підтримки температури.
- Автозахист компресора.
- Відновлення налаштувань після відновлення живлення.
- LED-дисплей.
- Модуль WIFI дозволяє управляти пристроєм з будь-якої точки світу.
- Преміум пульт ДУ з підсвічуванням і антибактеріальним покриттям.
Функції та особливості спліт-систем Cooper & Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32
- Інверторна технологія передбачає роботу компресора зі змінною продуктивністю, тобто з оптимальною продуктивністю, необхідної системі для досягнення і підтримки заданих параметрів, при цьому відсутні високі кидки пускових струмів, що економить до 50% електроенергії і продовжує ресурс експлуатації обладнання.
- У моделях серії ARCTIC INVERTER NG пропонує широкий вибір функцій для створення комфортних умов для життєдіяльності людини. Функція «SLEEP» забезпечує повноцінний сон при практично безшумної роботі обладнання з температурою відповідно до біоритмами людини. Підтримка необхідного температурного значення в зоні знаходження користувача забезпечує функція «I FEEL», яка відстежує температуру по датчику, змонтованого в пульті управління.
- За допомогою функції «Таймер» задаються тимчасові інтервали роботи пристрою протягом доби.
- Функція «Самодиагностика» допомагає автоматично тестувати кондиціонер і видає на індикацію код несправності, що значно прискорить тривалість ремонтних робіт і скоротить час простою.
Комплектація Cooper & Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32
У комплекті поставки спліт-системи: настінний блок для установки в приміщенні з кондиціонером, зовнішній блок і пульт дистанційного керування.
Монтаж Cooper & Hunter ARCTIC INVERTER NG WiFi R32
Монтаж настінного спліт-системи проводиться сертифікованими фахівцями відповідно до послідовності, представленої в технічній документації.
Підібрати і купити кондиціонер Cooper & Hunter ARCTIC INVERTER NG (WIFI) R32 з доставкою можна на нашому сайті самостійно або звернувшись до менеджерів. Вони кваліфіковано допоможуть у виборі необхідної моделі, все зроблять для доставки і по організації монтажу обраної Вами спліт-системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3.6 Вт |
| Потужність охолодження | 3.5 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 276 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 874 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 206 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25.5 кг |







