Кондиціонер Cooper & Hunter DAYTONA INVERTER FTXDG WiFi White with Gold
Побутові спліт-системи настінного установки інверторного типу серії Daytona від відомого світового бренду Cooper & Hunter відрізняються підвищеною продуктивністю при мінімальних витратах, адаптовані для експлуатації в країнах північного регіону.
Кондиціонери цієї серії працюють в широкому діапазоні температур зовнішнього повітря: в режимі охолодження від -15 ° C до +43 ° C, в режимі обігріву від -23 ° C до +24 ° C.
Суперсучасний дизайн внутрішнього білого блоку із золотистою окантовкою бездоганно вписується в найвимогливіший інтер'єр. Вироби виробляються з дотриманням високих вимог стандартів якості США, Канади, ЄС і мають відповідний сертифікат.
Використання новітнього екологічно безпечного холодоагенту R32 підвищує енергоефективність на 5%, холодопродуктивність на 4%.
Переваги спліт-систем Cooper & Hunter DAYTONA INVERTER FTXDG WiFi White with Gold
- Чудова енергоефективність класу А ++ / А +.
- Ультрасучасна дизайнерська модель білого кольору із золотистою окантовкою (White with Gold).
- Відповідне директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) для теплових насосів і кондиціонерів.
- Підвищений контроль якості матеріалів і складального процесу по енергозберігаючої преміальної системі «GENERATON V».
- Плавне і стабільна робота пристрою при наднизьких частотах (1 Гц) за технологією «I-Action».
- 24 годинний таймер.
- Використання новітнього озонобезпечного холодоагенту R32.
- Автоматична робота в режимах охолодження, обігріву, осушення та очищення повітря.
- Тотальне знезараження повітря надсучасним генератором негативних іонів «CH SMART-ION Filter».
- Попереднє очищення повітряного потоку від найдрібніших частинок електростатичним фільтром ECO FRESH.
- Прогресивна автоматичний захист від обмерзання.
- Ширококутові жалюзі.
- Багатошвидкісний вентилятор.
- Вбудований модуль WIFI, що дозволяє управляти кондиціонером за допомогою смартфона або планшета.
- Сучасний преміум пульт дистанційного керування з антибактеріальним покриттям.
Функції та особливості спліт-систем Cooper & Hunter DAYTONA INVERTER FTXDG WiFi White with Gold
- Для забезпечення повноцінного сну існує функція "SLEEP", при включенні якої кондиціонер працює практично безшумно і автоматично підтримує комфортну температуру відповідно до біоритмів людини.
- Функція «Авторестарт» допоможе відновити роботу за колишніми налаштуваннями при відновленні живлення після збою.
- Автоматична функція «Самодіагностика» протестує функціональні вузли кондиціонера і видасть на індикацію код помилки, що значно скоротить час технічного ремонтного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4,1 |
| SEER | 6,8 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 27.50 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.78,0.81 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -23 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 610 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 18, 22, 26, 30, 34, 38, 43 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 дБ |
| Функції | іонізація, режим роботи,таймер 24 години |
| Колір | білий,золотистий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 889 мм / 294 мм / 212 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 782 мм / 540 мм / 320 мм |

