Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло у північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двуступенчатий компресор, який забезпечує ефективну роботу у температурному діапазоні від -30°С до + 54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль, для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011 / EU для побутових теплових насосів та кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстранизький рівень шуму - усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency - Generation IV;
- Стильний та компактний дизайн;
- Безперебійна робота у діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
- Ширококутові жалюзі, створюють охоплення усього об'єму приміщення у режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі по вертикалі, що задаються з пульта дистанційного керування;
- Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків та розмноження бактерій всередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний пригнічувач»; фільтр «Нано-титановий антіхімічний каталізатор»; Електретний пиловловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Вмикання/вимикання дисплею з пульта дистанційного керування;
- Режим комфортного сну SLEEP;
- Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури у приміщенні;
- 24-годинний таймер на вмикання та вимикання;
- Turbo режим. Вмикання/ Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятору для інтенсивного охолодження або нагріву повітря у приміщенні;
- Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Знімнна панель, що миється;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Блокування управління;
- При використанні кондиціонеру в режимі теплового насоса, як єдиного джерела обігріву, для досягнення максимальної ефективності роботи обладнання, мінімальна рекомендована довжина фреонової магістралі, не повинна бути менш 5 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4,6 |
| SEER | 6,1 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 51 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 50 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.35,1.40 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 850 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 22, 27, 32, 36, 40, 42, 46 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 56 дБ |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Бежевий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 960 мм / 320 мм / 205 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965 мм / 700 мм / 396 мм |

