Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер FTXAL Wi-Fi — це ефективна робота в температурному діапазоні від -25 °C до +43 °C!
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи.
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32.
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (ОС: Android, iOS)
- Защита дома от обледенения +8°C.
- Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency Generation V.
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, компактний трансформатор.
- "CH SMART - ION Filter" — технологія тотального очищення повітря нового покоління.
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++.
- Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника.
- Стильний і компактний дизайн.
- Багатошвидкісний вентилятор.
- Підвищений ресурс роботи.
- Відображення поточного часу доби на пульті д/у нового покоління.
- Самоочищення внутрішнього блока. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока.
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH.
- Опціонально може комплектуватися двома фільтрами на вибір за бажанням замовника: фільтр з активованого вугілля "Анти-запах", фільтр "Антибактеріальний подувач", фільтр "Нанотитановий антихимичний катализатор", електретний пилоуловлювальний фільтр, катехіновий фільтр.
- Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимикання дисплея з пульта дистанційного керування.
- Режим комфортного сна SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання)
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні.
- 24-годинний таймер на увімкнення та вимкнення.
- Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання.
- Бактерицидне покриття пульта ДК.
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN — FIN.
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням параметрів.
- Інтелектуальна система захисту від зледеніння.
- Примусове увімкнення/вимикання розморожування з пульта дистанційного керування.
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту.
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів.
- Блокування керування (захист від дітей).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Гонконг |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 7,6 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13,5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 45 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1550 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -25 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 996x301x225 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965x700x396 |

