Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- «CH 7-SKY Technology» — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Робота від -15 °C до +48 °C на охолодження і від -15 °C до +24 °C на обігрівання;
- Преміальна енергоощадна комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості збирання та матеріалів);
- Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічною підсвіткою й бактерицидним покриттям;
- Функція «I FEEL» — вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 °C;
- Технологія «I-Action» — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8 градусів». Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не даючи змогу заморозити приміщення й споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення;
- Захист від обмерзання зовнішнього блока;
- 24-годинний таймер; Покриття «BLUE-FIN»;
- Комфортне підтримання температури в нічному режимі «SLEEP»;
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск за низьких температур зовнішнього повітря; Легко розбірний корпус для швидкого монтажу та чищення;
- Функція «Авторестарт» — автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням параметрів;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача із зазначенням помилки на дисплеї;
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 Директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A SCOP A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 3.8 |
| SEER | 5.1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 21.5 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 7 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 20 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.6 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 713х270х195 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 720х428х310 |

