Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- "CH 7-SKY Technology" — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- "CH SMART-ION Filter" — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергоощадна комплектація "GENERATION V" (підвищений контроль якості збирання та матеріалів);
- Технологія "I-Action" — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц)
- Самоочищення внутрішнього блока;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (ОС: Android, iOS)
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 °C". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не даючи змогу заморозити приміщення й споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 31 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 35 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.95 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 773x250x185 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 842x596x320 |

