Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Slim-формат (215 мм);
- Функция "I Feel". Датчик температури в пульті ДК;
- Вертикальне освідчення холодного повітря з верхньої частини блока;
- Образ теплого повітря вздовж підлоги з ніжної частини блока;
- Робота на охолодження за +8 °C;
- Холодоагент фреон R410A, ефективний і екологічно нешкідливий;
- Найвищий клас енергоефективності А: EER 3,42; C.O.P. 3,62;
- DC-інверторний роторний компресор нового покоління;
- Енергозбереження до 59% шкіри день;
- Безпечний пуск у діапазоні від 95 В до 260 В;
- Технологія "Stable Frequency Control" — плавна та стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц)
- Noise Analysis Technology — практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків;
- 1 Вт енергоспоживання в режими очікування;
- Широкий температурний діапазон ефективний: від -15oС на нагрівання та до +48 °C на охолодження;
- Точно температурного контролю з точністю 0,5 °C;
- Індикація температури зовнішнього повітря й повітря всередині приміщення (точніше та більш завдань);
- Система "м'якого" старту компресора з пусковим струмом нижчих 50 А;
- Енергоощадний режим роботи;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"; фільтр "антибактеріального пригнічуч"; фільтр "Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Катехіновий фільтр; Електричного пиловловлювальний фільтр;
- Автоматичне розподілення повітря в режими SWING;
- Turbo режим. Увімкнення/Вітроня одним натисненям кнопки максимально швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщеннях;
- Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, обігрівання, осушення, вентиляція;
- Віключене обдування холодним повітрям завдяки затримці пуску вентилятора;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення Усього приміщення;
- Самоочищення внутрішнього блока. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і вигляду вологи з теплообмінника, що вмикається утворення цвілі, грибка та розмноження бактерій усередині блока;
- LED-дисплей. Яскрава та чітка індикація режимів і параметрів роботи;
- Увімкнення/Вітропідсвітки дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Режим комфортного сна SLЕЕР. Безшумна робота за спеціальною програмою в автоматичності режими впродовж 8 годин. Забезпечує максимально спрацьовні температурні умови для комфортного сну;
- Знімний, префільтр, що міється, і лицьова панель;
- Таймер на увімкнення та ввімкнення в діапазоні 24 години з кроком 1 хвилина;
- Показ на пульті ДК поточного часу доби;
- Блокування керування;
- Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Автоматична система захисту від зледеніння нового покоління Intelligent Preheating. мітно звичайні схеми розморожування "за годиною" — у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування відбувається тільки за наявності реальної потреби. Така сучасна технологія, очевидно, зменшує втрату електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN — FIN;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,10 |
| EER | 3,93 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 33 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0,81 (0,20-1,35) \ 0,66 (0,20-1,55) кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -25 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 700х600х215 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 848х540х320 |

