Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Оригінальний компресор ТМ MITSUBISHI ELECTRIC;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -28 °C до +24 °C на тепло, від +18 °C до +48 °C на холод;
- DC інверторний мотор внутрішнього блока нового покоління;
- Step-less Fan Control — унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блока в широкому діапазоні від 1 до 100%;
- Найвищий клас енергоефективності А+++;
- Преміальна енергоощадна комплектація «GENERATON V» (підвищений контроль якості збирання та матеріалів);
- Плазмінний очисник повітря преміального типу — унікальна система, яка очищає повітря від бактерій, вірусів, неприємних запахів і алергенів;
- Екстремкий рівень шуму вн. блока — всього 18 дБ, напрямок повітряного потоку вліво-вправо з пульта ДК, додаткова планка для спрямування повітряного потоку паралельно стелі та винятку обдування користувача;
- Демонстрація зовнішньої температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 8,1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 10 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 25,5 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 52 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 560 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.56,0.59 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | 28 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 670/580/470/360 |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 38/26/21/18 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 52 |
| Функції | wi-fi керування, повітряний фільтр, вибір режимів роботи, захист від замерзання,ionізація, нічний режим роботи,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 880х298х218 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 830х540х257 |

