Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A++;
- Технологія «I-Action» - плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Температурний діапазон ефективної роботи від -22°C до + 24°C на тепло, від -15°C до + 43°C на холод;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація «GENERATON V» (підвищений контроль якості збірки і матеріалів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 7,0 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 31 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1500 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | тихий кондиціонер |
| Площа | 35 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0,99, 1,09 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -22 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 390/420/450/490/560/620/680 |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 20/24/28/32/36/41/46 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 52 |
| Колір | Сірий, сріблястий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 889 мм / 294 мм / 212 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 848 мм / 596 мм / 320 мм |




