
Сучасний універсальний кондиціонер з Гонконгу - це компактний функціональний прилад, виконаний в стильному дизайні. Саме таке обладнання випускає компанія Gree. Воно користується високим попитом не тільки в Україні, але по всьому світу і має безліч позитивних відгуків.
Особливості Gree Amber
Головні особливості серії - економія електроенергії до 50%, низький рівень вібрації двигуна і практично безшумна робота. Все це забезпечується завдяки впровадженню инверторной технології G10. Моделі 9 і 12 ідеально підійдуть для дитячої та дорослої спальні, оскільки на мінімальній швидкості працюють всього в 18 і 21 дБ відповідно. Для порівняння можна навести шелест листя і людський шепіт. Енергоефективність двох вище названих блоків -А +++, сезонний коефіцієнт - 8,5 в режимі охолодження.
Кондиціонери - оптимальний вибір для жителів нашої країни, де температура взимку зазвичай не опускається нижче -25 градусів за Цельсієм. Спліт-системи гарантовано впораються з охолодженням спекотним літом і будуть виконувати функцію обігрівача в сезон морозів. Призначені для користувача думки про Gree Amber підтверджують факт його бездоганної роботи.
Допустима відстань між внутрішнім і зовнішнім блоками пристрою становить 40 м з перепадом в половину довжини по висоті. Тому кондиціонер популярний серед жителів новобудов, котеджів, а також в офісних приміщеннях. Максимально допустимий в серії відстань прокладки траси - 50 м з перепадом в 30 м.
Зручна настінна система кріплення дозволяє встановити кондиціонер навіть у найменших приміщеннях.
Характерні особливості Gree Amber
- Великий діапазон температур при ефективній роботі. Завдяки двоступінчастим компресора кондиціонер може працювати в режимі охолодження при температурі від -18 до +54 С і в режимі обігріву притемпературі до -30 С.
- 7 режимів швидкості замість характерних трьох, як для більшості моделей кондиціонерів. Користувач може вибрати потрібну швидкість і відповідний рівень шуму роботи приладу.
- Доступний нічний режим.
- Управління на відстані через бездротовий інтернет. Якщо власник забув вимкнути пристрій, йому не потрібно повертатися додому. Досить зайти в мобільний додаток, доступне більшості платформ на мобільних телефонах.
- Робота в автоматичному режимі.
- Функція самоочищення.
- Іонізація і створення сприятливої ??кліматичної обстановки в приміщенні.
- Демократична ціна Gree Amber.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,7 |
| EER | 4,9 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 44.50 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.55,0.75 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 800 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 18, 31, 33, 36, 38, 41, 43 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 53 дБ |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 996 мм / 301 мм / 225 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 899 мм / 596 мм / 378 мм |


