Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gree Smart спліт-система бізнес-класу. Оформлена в сучасному, стриманому стилі. Внутрішній блок виконаний з якісної білої пластмаси. У центрі розташована індикація. Інверторний компресор G-10 і розумний мікропроцесор, функціонуючи в тандемі, сприяють економії електрики і приємній тиші під час виконання заданих операцій.

Чому варто купити модель Gree Smart?
- Економ обігрів 8 градусів. У разі тривалої відсутності господаря пристрій працює на обігріві і не дає охолонути приміщенню.
- З функцією I FEEL розумна система підтримує встановлену температуру там, де знаходиться пульт дистанційного керування.
- Іонізатор Cold Plazma створює напругу і знищує віруси і бактерії.
- Електростатичний фільтр сприяє чистоті повітря в будинку.
- Нагрів теплообмінника спочатку циклу захищає від обдування холодним повітрям.
- Сумісний з іншими побутовими приладами, і не створює електромагнітних перешкод.
Функція «самоочищення» в спліт системі дозволяє уникнути механічного чищення. Волога з теплообмінника віддаляється за рахунок роботи вентилятора, який продовжує свою роботу ще деякий час, після закінчення інших функцій.
Думки про Gree Smart показують, що це сучасна модель з хорошою, «розумної» електронікою.
Технічні параметри для більшого комфорту:
- автоматичний режим роботи це, то, що потрібно для зайнятих людей. Вентилятор працює згідно з поточними умовами;
- таймер 24 допомагає виставити час включення і виключення приладу;
- турбо швидкість необхідна для швидкого охолодження або нагрівання приміщення;
- сон - опція економить електроенергію, при цьому створює комфортні умови для відпочинку в нічний час;
- кілька швидкостей вентилятора для індивідуального вибору;
- широкий потік повітря рівномірно розподіляється по всій площі.
Додатковий функціонал:
- Віддалене управління системою через WI-FI з планшета або смартфона.
- Знімна панель внутрішнього блоку гарантує легке обслуговування фільтрів.
- Авторестарт - це зручно, оскільки при виключенні або перепадах в мережі настройки не збиваються.
- Пульт ДУ управління оснащений блокуванням, що захищає від доступу дітей.
- Захисне, антикорозійне покриття продовжує термін служби зовнішнього блоку.
- Автоматична діагностика поломок - помилка виводиться на екран.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,71 |
| EER | 3,23 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 9 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 28 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.75,0.80 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 560 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 26, 32, 36, 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 52 дБ |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 790 мм / 275 мм / 200 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 776 мм / 540 мм / 320 мм |


