
Інверторні спліт-системи U-CROWN — флагманська серія настінних кондиціонерів з ультратонким внутрішнім блоком з дизайном у стилі «металік» від бренда GREE, що з'явилася на нашому ринку 2015 року.
Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, бувши, по суті, повноцінними тепловими насосами «повітря-повітря».
Покупцям пропонуються 7-швидкісні кондиціонери з можливістю прискореного нагрівання/охолодження в типорозмірах 9, 12 і 18 з холодопродуктивністю 2,63-5,3 кВт. Кут розподілу повітря за горизонталлю становить 130°, за вертикаллю — 180°!
МОДНИЙ ДИЗАЙН
Моделі U-CROWN пропонуються в металізованому оздобленні з матовою передньою панеллю та хромованими вставками U-подібними торцями корпусу. Вражає надточне припасування деталей лицьової панелі та жалюзі, що трапляються з проміжком 0,3 мм!
Товщина внутрішнього блока кондиціонерів GREE флагманської лінійки — лише 170 мм (у 18-моделі — 205 мм), що на 30-35% менше, ніж у більшості інших кондиціонерів.
САМА ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Клас енергоефективності спліт-систем U-CROWN — A++. Цей показник досягнутий за допомогою використання інверторного двоступеневого компресора та на 35-40% вищий, ніж в інших інверторних кондиціонерів!
МОЖЛИВІСТЬ ОБОГРІВАННЯ ЗА ДОРОЗІВ ДО -30 °C
Спеціальна конструкція компресора, що працює на фреоні R410a, особливе утеплення зовнішнього блока та встановлений на заводі зимовий комплект забезпечують стабільне нагрівання навіть за морозів до -30 °C! Для порівняння, звичайний інверторний кондиціонер із зимовим комплектом здатний працювати на обігрівання максимум до-15...-20 °C.
ТРЕХСТУПЕРЧАТКА ФІЛЬТРАЦІЯ ПОДРЯХУ
Триступеневе очищення повітря від бактерій, пилу та неприємних запахів досягається за допомогою роботи фільтра з іонами срібла, що функціонує в тандемі з електростатичним і фотокалітичним фільтром. Усі три фільтри є в максимальній комплектації кондиціонерів цієї серії. Самоочищення блока забезпечує 100% видалення вологи з теплообмінника, запобігаючи у такий спосіб появі цвілі та грибка.
РОБОТАЄ НЕ ГРОМЧЕ ШЕЛЕСТА ЛІСТІВ!
Завдяки наявності режиму СОН, функції «Теплий старт» і мінімальному шумовому рівню (всього 19-22 дБ), моделі серії є найкращим вибором для спальні!
ФУНКЦІЇ ДЛЯ СУПЕРКОМФОРТНОГО КЕРУВАННЯ
Для того, щоб керування кондиціонером було комфортним навіть уночі, у пульті ДК передбачена рівномірна LED-підсвітка екрана. Для прогресивних користувачів є можливість керування через Wi-Fi за допомогою власного смартфона або планшета на Android (находячи в приміщенні з кондиціонером).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 5,1 |
| EER | 7,5 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 44.50 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.60,0.80 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 650 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 19, 22, 30, 33, 35, 37, 41 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 дБ |
| Функції | wi-fi керування, режим роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | сріблястий, сірий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 860 мм / 305 мм / 170 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 899 мм / 596 мм / 378 мм |


