Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gree Smart спліт-система бізнес-класу. Оформлена в сучасному, стриманому стилі. Внутрішній блок виготовлений із якісної білої пластмаси. У центрі розташована світлодіодна індикація. Інверторний компресор G-10 і розумний мікропроцесор, функціонуючи в тандемі, сприяють економії електрики та приємній тиші під час виконання заданих операцій.
Чому варто купити модель Gree Smart?
Функція «Самоочищення» у спліт системі дає змогу уникнути механічного чищення. Волога з теплообмінника видаляється завдяки роботі вентилятора, який продовжує свою роботу ще деякий час після закінчення інших функцій.
- Економ обігрів 8 градусів. У разі тривалої відсутності господаря пристрій працює на обігріванні та не дає охолонути приміщенню.
- З функцією I FEEL розумна система підтримує встановлену температуру там, де розміщений пульт ДК.
- Іонізатор Cold Plazma створює напругу та знищує віруси й бактерії.
- Електростатичний фільтр сприяє чистоті повітря в домі.
- Прогрівання теплообмінника спочатку циклу захищає від обдування холодним повітрям.
- Сумісний з іншими побутовими приладами й не створює електромагнітних перешкод.
Думки про Gree Smart показують, що це сучасна модель із гарною, «розумною» електронікою.
Технічні параметри для більшого комфорту:
- — автоматичний режим роботи — це те, що потрібно для зайнятих людей. Вентилятор працює згідно з поточними умовами;
- таймер 24 допомагає виставити час увімкнення та вимкнення приладу;
- турбо швидкість потрібна для швидкого охолодження або нагрівання приміщення;
- сон — опція заощаджує електроенергію, водночас створює комфортні умови для відпочинку вночі;
- кілька швидкостей вентилятора для індивідуального вибору;
- широкий потік повітря рівномірно розподіляється по всій площі.
Додатковий функціонал:
- Віддалене керування системою через WI-FI з планшета або смартфона.
- Знімна панель внутрішнього блока гарантує легке обслуговування фільтрів.
- Авторестарт — це зручно, оскільки під час вимкнення або перепадів у мережі налаштування не збиваються.
- Пульт дистанційного керування обладнаний блокуванням, що захищає від доступу дітей.
- Захисне антикорозійне покриття продовжує термін експлуатації зовнішнього блока.
- Автоматична діагностика зламання — помилка виводиться на екран.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,73 |
| EER | 3,57 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 17 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 53 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 16 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.80,1.90 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 1250 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 39, 42, 45, 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 60 дБ |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1078 мм / 325 мм / 246 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965 мм / 700 мм / 396 мм |


