Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

- Модель укомплектована інверторним компресором нового покоління G10, має набір удосконалених технологічних характеристик і працює на фреоні R32;
- Має високий клас енергоефективності. Значно економить витрати електроенергії і забезпечує низький рівень шуму;
- Працює в широкому температурному діапазоні, за рахунок двоступеневого компресора.
- Охолодження можливо при зовнішній температурі від -18 до + 54 ° С, а обігрів - при зовнішній температурі повітря до -22 ° С;
- Володіє ультрасучасним дизайном і компактною формою;
- Управління можливо за рахунок зручного і інтуїтивно зрозумілого пульта управління.
Робочі режими Gree MUSE Inverter
- Охолодження і обігрів - створює найбільш підходящу кліматичну атмосферу, яка сприяє вашому комфорту і приємного проведення часу.
- Автоматичний режим роботи вентилятора - швидкість вентилятора задається мікропроцесором в залежності від поточних умов роботи.
- Осушення і очищення повітря - дозволяє знизити рівень вологості в приміщенні, що сприяє ще більшому комфорту.
Функції здоров'я Gree MUSE Inverter
- Електростатичний фільтр - проводить попередню очистку повітря, знищуючи багато негативні фактори і неприємні запахи.
- Генератор Cold Plazma - дозволяє проводити очистку повітря за допомогою холодної плазми.
- Захист від обдування холодним повітрям - в режимі обігріву вентилятор вкл. з затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
- Електромагнітна сумісність - стійкий до е / м перешкод і сам не створює ніяких перешкод в приміщенні.
Функції роботи Gree MUSE Inverter
- Авторестарт - в разі відключення від мережі живлення, агрегат автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції.
- Таймер - дозволяє проводити автоматичне включення / вимикання в строго відведений для цього час.
- Годинники на пульті управління - така функція дозволяє зробити управління зручнішим, а вам завжди бути в курсі актуального часу.
- Робота в режимі СОН - забезпечує максимальний комфорт і економію електроенергії в нічний час доби.
- Широкий потік повітря - дозволяє набагато продуктивніше поширювати в приміщенні потік нагрітого або охолодженого повітря.
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку стало можливим завдяки реверсивному циклу.
- Система самодіагностики - якщо виникли несправності, помилка з'явиться на дисплеї внутрішнього блоку.
- Самоочищення - дозволяє видаляти вологу з теплообмінника, що перешкоджає утворенню цвілі і грибка.
- Інтелектуальна розморожування - дозволяє зовнішнього блоку автоматично включати теплообмінник, для усунення небажаного обмерзання.
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря дозволяє отримувати комфорт навіть в найхолоднішу пору року.
- Захист компресора - програмна затримка повторного пуску компресора після відключення живлення, або зміни режиму роботи.
- Плавний пуск компресора дозволяє скоротити споживання електроенергії і продовжити термін дії.
- Запуск при низькій напрузі - може нормально працювати навіть при напрузі в 198 В.
- Турбо режим - дозволяє здійснювати обігрів або охолодження повітря в максимально короткі термін.
- Багатошвидкісний вентилятор дозволяє поліпшити продуктивність в кілька разів, направляючи повітряний потік з різною силою.
- Економний обігрів - обігрів повітря при малому споживанні електроенергії.
- Знімна панель внутрішнього блоку дозволяє проводити чистку і діагностику в будь-який зручний для вас час.
- Система для зниження рівня шуму - дана функція дозволить вам не порушувати свій комфорт гучною роботою.
- Інноваційні технології дозволяють в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД і скоротити споживання електроенергії.
Додаткові функції Gree MUSE Inverter
- Звукове сповіщення - при включенні або виключенні подає звуковий сигнал.
- Кольоровий дисплей на кондиціонері - дозволяє зробити користування моделлю ще більш приємним.
- Блокування пульта дистанційного керування - дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до системи кондиціонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,76 |
| EER | 3,4 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 45 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.40,1.50 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -22 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 800 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 31, 34, 35, 38, 41, 43, 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 57 дБ |
| Функції | іонізація,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1017 мм / 304 мм / 221 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965 мм / 700 мм / 396 мм |


