Gree Praktik Pro виконаний в стриманому, класичному стилі. Корпус внутрішнього блоку виготовлений з високоякісного пластику білого кольору. Зверху прикрашений декоративною вставкою сріблястого кольору. Дисплей - компактних розмірів, розташований в лівому кутку. Поєднує в собі не тільки ергономічний дизайн, а й розширений робочий функціонал.
Технічна сторона і думки про модель Gree Praktik Pro
Економна робота досягається за рахунок встановленого инверторного компресора. Перевага полягає в тому, що, досягнувши потрібної температури, пристрій не вимикається, а знаходиться в дії, знижуючи обертів електродвигуна. Так досягається швидкий набір або зниження температури і відповідно економну витрату електрики.
Оптимальні параметри:
- Режим чергового опалення 8 градусів - стане в нагоді в разі тривалої відсутності, блок зможе підтримувати температуру в будинку і не дасть йому охолонути.
- Опція «економне охолодження» - відбувається авто зміна швидкості повітряного потоку з мінімумом витрат.
- «I FEEL» підтримує встановлені параметри там, де знаходиться пульт дистанційного керування.
- «Плавний пуск» - компресор повільно і поступово набирає обертів.
- Запускається навіть при низьких температурах зовнішнього повітря.
- Захищений від замерзання і утворення інею в зимовий період.
Підходить для установки як додаткове або основне опалення, допомагає створити комфортні умови в літній і зимовий періоди. Відгуки підтверджують, що завдяки своїм характеристикам, заявленим виробником, пристрій успішно справляється зі своїми функціями на всі 100%.
Додаткові переваги:
- антикорозійне покриття теплообмінника «BLUE FIN» захищає від руйнування;
- AUTO - швидкість регулюється і підлаштовується під обставини без участі людини;
- X-FAN - видаляє зайву вологу всередині пристрою, перешкоджаючи розмноженню цвілі та грибків;
- передова технологія іонізації «Cold Plazma» спільно з електростатичного фільтрацією знищує більшість бактерій і усуває пил;
- подача звукового сигналу при включенні і виключенні апарату;
- пульт дистанційного керування має блокування, що особливо важливо, якщо в будинку є діти.
Додаткові бонуси:
- захист від електромагнітних перешкод;
- захист від обдування холодним повітрям;
- авторестарт заданих параметрів після відключення електроживлення;
- самодіагностика, якщо виникла несправність.
Купити економічно вигідну модель Gree Praktik Pro можна оформивши замовлення на нашому сайті. Прийнятна ціна Gree Praktik Pro дає можливість придбати прилад і оцінити всі його переваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,61 |
| EER | 3,21 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 8.50 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 7 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | дешевий кондиціонер |
| Площа | 20 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.63,0.68 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 500 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 28, 34, 36, 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 51 дБ |
| Функції | іонізація, режим роботи, самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 713 мм / 270 мм / 195 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 713 мм / 270 мм / 195 мм |


