
Інверторні спліт-системи U-CROWN - флагманська серія настінних кондиціонерів з ультратонким внутрішнім блоком c дизайном в стилі «металік» від бренду GREE, що з'явилася на нашому ринку в 2015 році.
Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, будучи, по суті, повноцінними тепловими насосами «повітря-повітря».
Покупцям пропонуються 7-швидкісні кондиціонери з можливістю прискореного нагріву / охолодження в типорозмірах 9, 12 і 18 з холодопродуктивністю 2,63-5,3 кВт. Кут розподілу повітря по горизонталі складає 130 °, по вертикалі - 180 °!
МОДНИЙ ДИЗАЙН
Моделі U-CROWN пропонуються в металізованої обробці з матовою передньою панеллю і хромованими вставками по U-подібним торцях корпусу. Вражає точна підгонка деталей лицьовій панелі і жалюзі, що зустрічаються з зазором 0,3 мм!
Товщина внутрішнього блоку кондиціонерів GREE флагманської лінейкі- всього 170 мм (у 18-моделі - 205 мм), що на 30-35% менше, ніж у більшості інших кондиціонерів.
НАЙВИЩА ЄНЕРГОЕФЕКТИВНІСТ
Клас енергоефективності спліт-систем U-CROWN - A +++. Даний показник досягнутий за допомогою використання інверторного двоступеневого компресора і на 35-40% вище, ніж у інших інверторних кондиціонерів!
МОЖЛИВІСТЬ ОБІГРІВУ ПРИ МОРОЗІ -30 ° С
Спеціальна конструкція компресора, що працює на фреоні R410a, особливе утеплення зовнішнього блоку і попередньо на заводі зимовий комплект забезпечують стабільний обігрів навіть при морозах до -30 ° С! Для порівняння, звичайний побутовий кондиціонер з зимовим комплектом здатний працювати на обігрів максимум до-15 ... -20 ° С.
ТРЬОХСТУПЕНЕВА ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ
Трьохступенева очистка повітря від бактерій, пилу і неприємних запахів досягається за допомогою роботи фільтра з іонами срібла, яке функціонує в тандемі з електростатичним і фотокаталітичним фільтром. Всі три фільтра присутні в максимальній комплектації кондиціонерів даної серії. Самоочищення блоку забезпечує 100% видалення вологи з теплообмінника, запобігаючи тим самим появі цвілі і грибка.
ПРАЦЮЄ НЕ ГОЛОСНІШЕ ШЕЛЕСТА ЛІСТЯ!
Завдяки наявності режиму СОН, функції «Теплий старт» і мінімального шумового рівню (всього 19-22 дБ), моделі серії є кращим вибором для спальні!
ФУНКЦІЇ ДЛЯ СУПЕРКОМФОРТНОГО УПРАВЛІННЯ
Для того, щоб управління кондиціонером було комфортним навіть вночі, в пульті ДУ передбачена рівномірна LED-підсвітка екрану. Для просунутих користувачів існує можливість управління через Wi-Fi за допомогою власного смартфона або планшета на Android (перебуваючи в приміщенні з кондиціонером).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4 |
| EER | 6,1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 51 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 50 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.40,1.60 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 850 м?/год |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 22, 25, 33, 36, 40, 42, 46 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 56 дБ |
| Функції | wi-fi керування, режим роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | сріблястий, сірий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 960 мм / 320 мм / 205 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 955 мм / 700 мм / 396 мм |

