Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Новинка 2020 року з датчиком присутності і обігрівом до -25 градусів
- Нова модель інверторних кондиціонерів Soyal Inverter від Gree працює в широкому діапазоні температур від -25 до + 52С.
- Найвищий клас енергоефективності А +++ гарантує економію електроенергії, а вбудований датчик присутності дозволяє вибирати зручне напрямок повітряного потоку.
Режими Soyal Inverter
- Автоматичний режим роботи вентилятора - швидкість його обертання контролюється мікропроцесором виходячи із заданих користувачем параметрів.
- Осушення і очищення сприяє конденсації і відведення вологи з повітря з максимальною швидкістю.
Управління
- Таймер. Дозволяє програмувати час включення і виключення протягом 24-х годин.
- Режим «Турбо». Спліт-система працює на максимальних обертах для інтенсивного охолодження або обігріву приміщення в короткий термін.
- Режим «Сон». Через 1 годину після його активації кондиціонер автоматично змінює температуру, забезпечуючи значну економію електроенергії та комфорт.
- Багатошвидкісний вентилятор має кілька швидкостей для забезпечення вашого комфорту.
Турбота про здоров "я
- Генератор Cold Plazma - сучасна технологія очищення повітря. Напруга, створене іонізатором плазми, знищує хвороботворні мікроорганізми, а більші частки вловлює фотокаталітичний фільтр.
- Електростатичний фільтр - очищає повітря в кімнаті шляхом електризації і акумуляції наелектрізірованной пилу на поверхні фільтра.
- Захист від обдування холодним повітрям - при обігріві вентилятор внутрішнього блоку включається не відразу, а після попереднього прогріву теплообмінника.
- Електромагнітна сумісність - спліт-система не створює електромагнітних завад і сама стійка до таких перешкод ззовні.
Особливості Soyal Inverter
- Wi-Fi управління - кондиціонером можна керувати за допомогою будь-якого гаджета на IOS або Android.
- Плавний пуск - включення відбувається на мінімальній швидкості обертання компресора з наступним прискоренням.
- Функція I FEEL підтримує встановлену температуру в місці знаходження пульта дистанційного керування. А він, як правило, знаходиться поруч з вами.
- Антикорозійне покриття теплообмінника Blue Fin надійно захищає його від агресивного навколишнього середовища.
- Чергове опалення - не дає впасти температурі нижче 8С навіть при тривалій відсутності людей в приміщенні. Цією температури достатньо для швидкого прогрівання при подальшому включенні на обігрів.
- Авторестарт - після включення спліт-система відновлює попередні параметри.
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку забезпечує оптимальну роботу спліт-системи при низькій температурі на вулиці. Завдяки реверсивному циклу іній на зовнішньому блоці оттаїваєтся, продовжуючи термін його експлуатації.
- Система самодіагностики - оповіщення про будь-які несправності з'являється на дисплеї внутрішнього блоку.
- Функція самоочищення - чистити теплообмінник самостійно більше не потрібно, так як волога з нього віддаляється, що запобігає розвитку хвороботворних бактерій і цвілі.
- Запуск в холодну пору року - обігрівати приміщення стало ще зручніше, з урахуванням нашої зими включати кондиціонер безпечно практично цілий рік.
- Можливість запуску при низькій напрузі.
Додаткові опції
- Звукове сповіщення: при включенні / виключенні ви почуєте звуковий сигнал.
- Блокування пульта ДУ: захистить кондиціонер від дітей, які можуть змінити задані вами настройки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,8 |
| EER | 3,8 |
| SCOP | 4.3;4.9;3.4 |
| SEER | 7 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 17 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 46 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 52 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1395 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -25 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 800/700/550/500/450/350/300/250 |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 46/40/37/35/31/25/24/22 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 58 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 977x281x295 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 965x700x396 |


