Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторні спліт-системи преміум класу U-Crown на 32 фреоні – це нове покоління настінних кондиціонерів з ультра- тонким внутрішнім блоком. Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, будучи по суті, повноцінним тепловим насосом «повітря-повітря».
Має наступні функції:
- Функція «+ 8 ° С» передбачає автоматичне включення кондиціонера в режимі нагріву в випадку зниження температури в приміщенні до 8 ° C.
- У режимі «Охолодження» SEER досягає 7,5; в режимі «Обігрів» - 5,1. Даний показник досягнутий завдяки використанню инверторного двоступеневого компресора і на 35-40% вище, ніж у інших інверторних кондиціонерів.
- Фільтр Cold Plasma - система фільтрації активно руйнує білкову оболонку бактерій і вірусів, виключає необхідність в інших типах фільтрації.
- Запам'ятовування положення жалюзі.
- Функція I Feel - система контролює температуру в області знаходження пульта дістанційного керування.
- Нічний режим - дозволить знизити рівень шуму роботи внутрішнього блоку і збереже продуктивність на належному рівні.
- Управління через Wi-Fi
- Клас енергоефективності А +++
- Робота на обігрів до -30 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,7 |
| EER | 3,66 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,8 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 50.5 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 54 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1450 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | Дизайнерські кондиціонери, тихий кондиціонер |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 850/750/650/600/500/400/340 |
| Режим обігрівання | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 46/40/37/33/28/24/22/21 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 57 |
| Функції | wi-fi керування, режим роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | сріблястий, сірий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 960 мм / 320 мм / 205 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 955 мм / 700 мм / 396 мм |


