Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреони — це поєднання ціни та якості.
Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн, високу продуктивність і чималий набір функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома оптимальний мікроклімат.
Функції та режими роботи спліт-систем GREE Pular:
- Чотири базові режими роботи Охолодження — Осушення — Вентиляція —Обогрева.
- Функція I Feel — система контролює температуру в зоні розміщення пульта дистанційного керування.
- Запам'ятовування положення жалюзі.
- FAN — можливість вибрати із 7 варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи.
- Регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі.
- Напрямок повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного погойдування жалюзі, завдяки чому можна легко досягти оптимального розподілу кондиціонером повітря приміщенням.
- Таймер 24 години.
- Функція «+8 °C» передбачає автоматичне увімкнення кондиціонера в режимі нагрівання в разі зниження температури в приміщенні до 8 °C.
- Примусова функція автоматичного самоочищення.
- Нічний режим — дасть змогу знизити рівень шуму роботи внутрішнього блока та збереже продуктивність на належному рівні.
- Клас енергоефективності А
- Робота на обігрівання до -15 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,9 |
| EER | 3,5 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 16 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 41.5 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/16 мм |
| Клас енергоефективності | А |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2030 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 18 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 1250/1100/1000/950/900/850/800/600 |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 48/44/41/40/38/36/33/27 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 59 |
| Встановлення | Настінний |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1075х333х246 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 958х660х402 |


