Швидко обігріти або охолодити приміщення, змінити вологість, наситити повітря іонами і багато іншого можна за допомогою системи домашнього клімат-контролю Osaka STV-09HH. Управляти пристроєм можна з блоку внутрішньої частини спліт-системи або віддалено, використовуючи пульт дистанційного керування. Кондиціонер має відмінний функціонал, високі показники продуктивності. Завдяки цьому думки про Osaka STV-09HH у споживачів однозначно позитивні.
Переваги спліт-системи Osaka STV-09HH
Кондиціонер має зручну і зрозумілу систему управління. Можливо, параметри температурного режиму відображаються на дисплеї (розташований на корпусі внутрішнього блоку пристрою). Ціна Osaka STV-09HH досить доступна, хоч це і не найдешевша модель лінійки.
Переваги кліматичного обладнання:
- надійна комплектація;
- тихха робота;
- сучасний дизайн;
- гарантія виробника 5 років.
Серед інших важливих переваг, через які слід купити Osaka STV-09HH, варто відзначити додаткову опцію іонізації повітря (купується окремо), а також автоматичне очищення внутрішнього корпусу після роботи. Завдяки цьому усуваються залишки вологи, що перешкоджає виникненню і розмноженню бактерій, грибка, цвілі. Повітря після роботи кондиціонера очищення від пилу.
Технічні особливості кондиціонера
Спліт-система STV-09HH призначена для побутового використання. Вентилятор працює в автоматичному режимі, здатний підвищити або знизити температуру в приміщенні площею до 25 кв.м.
Додаткові технічні характеристики:
- тип компресора - інверторний;
- тип холодоагенту - фреон R-410A;
- потужність при охолодженні приміщення - 2,64 кВт;
- потужність при обігріві приміщення - 2,78 кВт.
Спліт-система підходить для установки в дитячій кімнаті, так як в неї не застосовуються токсичні компоненти. Використовуваний в якості холодоагенту газ не представляє загрози для озонового шару, що істотно спрощує утилізацію пристрою після відпрацювання. Має тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 7 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 25,5 кг |
| Гарантія | 60 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | А + |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1350 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | дешевий кондиціонер |
| Площа | 25 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 0.82 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 430 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 28 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 50 дБ |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 698 мм / 255 мм / 190 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 700 мм / 552 мм / 256 мм |

