Osaka STV-18 HH - сучасна система клімат-контролю, яка дозволяє швидко відрегулювати температуру в приміщенні до заданих параметрів і підтримувати їх протягом тривалого часу.
Купити Osaka STV-18HH рекомендується тим, хто цінує класичну простоту і високу ефективність спліт-систем.
Переваги кондиціонера Osaka STV- 18 HH
Спліт-система має низку особливостей, завдяки чому думки про Osaka STV-18 HH тільки позитивні: дуже тиха робота, може працювати в декількох режимах; функція іонізації повітря (додаткова опція, отримується окремо).
Вибираючи клімат-систему Osaka STV-18 HH, ви можете не хвилюватися про те, що з-за підвищеної вологості всередині корпусу з часом заведеться пліснява, грибок. Після завершення роботи пристрою вентилятор ще деякий час продовжує рух на мінімальних обертах, поки не випаруються залишки вологи. Повітря, насичене іонами, які викидаються під час роботи спліт-системи, очищається від мікробів, бактерій, пилу. У кондиціонера відмінна система фільтрації.
Технічні особливості спліт-системи
Пристрій одержав позитивні відгуки тисяч споживачів завдяки відмінним технічним характеристикам. Кондиціонер має тривалий термін служби, а також відрізняється мінімальним споживанням електроенергії. Це стало можливим завдяки інверторному компресору. Також даний тип двигуна для безшумного стабільну роботу, плавне швидке регулювання температурних режимів. Модель має компактні для кондиціонера розміри, система монтажу досить проста. Встановити спліт-систему можна і самостійно. Мінімальна температура в режимі обігріву становить -15 градусів за Цельсієм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 29 кг |
| Гарантія | 60 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 9 мм |
| Клас енергоефективності | А + |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 м |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2450 |
| Максимальний перепад висот, м | 5 м |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 15 |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Споживана потужність (нагрівання/охолодження) | 1.50 кВт |
| Робота на обігрівання за температури | -15 °C |
| Витрата повітря, куб.м/год | 760 м?/год |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Немає |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 32 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 56 дБ |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1010x315x220 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 830x290x525 |

