Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторна спліт-система TPG11I — модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну (матове покриття корпусу) та енергоощадних технологій («А++»). У комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дає змогу легко встановити й обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує м'який і ніжний потік повітря.
УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ
- Фільтр високої щільності. У кондиціонері застосований багаторазовий мийний фільтр із використанням фільтрувальних елементів високої щільності. Порівнюючи зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2,5 раза менше та не тільки запобігає забрудненню теплообмінника, але й ефективно очищає повітря в приміщенні.
- Подвійна дренажна конструкція за бажанням дренаж приєднується ліворуч чи праворуч.
- Покриття Blue Fin — захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною передньою панеллю створить неповторний дизайн вашого будинку.
- Безпечна конструкція. Немає зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, у такий спосіб підвищує його безпеку.
- Хладагент R32. Дружній для довкілля. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
- Інверторний компресор, до 50% економніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру та має плавне регулювання потужності.
- Світлодіодний дисплей. Великий дисплей полегшує настроювання та керування кондиціонером.
- Smart Gentle Wind — вертикальні жалюзі закриваються, мікроотвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на м'якше.
- Алгоритм інверторного штучного інтелекту дає змогу швидше досягати заданої температури й точніше. Підвищує енергоощадність.
- Функція «Самоочищення» передбачає видалення забруднень методом виморожування. Процес проходить у чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературне сушіння та стерилізація. Час повного очищення — 30 хв.
- Підтримка теплого приміщення +8 °C. Цей режим не дає знизішній температурі в приміщення нижче +8 °C у період, коли ви змушені надовго поїхати з дому в зимовий період.
КЕРУВАННЯ І КОМФОРТ
- Автоматичний привод горизонтальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта керування.
- Низький рівень шуму. Кондиціонер належить до моделей із підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні та дитячі кімнати, а також для людей із підвищеним сприйняттям стороннього шуму.
- 5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найтихішого та найвідповіднішого для нічного часу Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.
- Розумний потік повітря. У режимі охолодження прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дути на ноги.
- Автоматичний привод вертикальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вліво-вправо здійснюється з пульта керування.
- I Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, під час передавання команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дає змогу точніше підтримувати температуру безпосередньо в зоні перебування людей.
- 3-Легко. Оптимізована конструкція дає змогу заощадити до 20% часу на монтаж і до 30% часу на технічне обслуговування кондиціонера.
- IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою єдиного застосунка, підтримання голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
- USB-модуль Wi Fi модуль USB адаптера (забезпечує легке встановлення).
- Ефект коанди — досягнення ефекту завдяки збільшеній горизонтальній ламелі. Потік повітря стає довшим і ширшим.
- Smart Vector Airflow — налаштування розумних векторів повітряного потоку.
СИСТЕМНІ ФУНКЦІЇ
- Незалежна осушка. Під час увімкнення режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
- Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блока, незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, що перешкоджає появі корозії й дає змогу продовжити термін експлуатації агрегату.
- Режим розумного відтавання. В автоматичному режимі знижується кількість і довжину циклів розмірування для запобігання обмерзанню теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде встановлена й на LED дисплеї покаже код несправності.
- Запам'ятовування положення жалюзі. Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повертатимуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо встановлено режим постійного коливання, він також буде активований.
- Економічний режим. Режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна скоректується автоматично на 2 °C, для заощадження електроенергії, водночас кондиціонер і далі функціонуватиме в раніше встановленому режимі.
- Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP на пульті керування. Вмикання режиму під час роботи агрегату на охолодження/обіг призведе до збільшення/зниження температури на 1 °C щогодини, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично вимкнений.
- Аварійна кнопка Дає змогу вмик./вимк. кондиціонер у разі присутності несправності або втрати пульта керування, як із колишніми параметрами та в раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрівання), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
- Таймер 24 години. Є можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером упродовж 24 годин, з дискретністю 0,5 години.
- Авторестарт. Після відновлення електроживлення кондиціонер автоматично увімкнеться з тими параметрами, які були на момент вимкнення живлення.
- Теплий старт. Під час використання режиму обігріву вентилятор внутрішнього блока буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блока, що дасть змогу запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
- Низькотемпературний режим (обогрівання). Кондиціонер може ефективно працювати в режимі обігріву за температур зовнішнього повітря нижче 0 °C.
- Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер може ефективно працювати в охолоджувальному режимі за температур зовнішнього повітря нижче 0 °C.
- Підсвітка пульта. Під час затискання будь-якої клавіші на 3 секунди засвічується підсвітка екрана, що дає змогу комфортно користуватися пультом навіть уночі.
- Super Turbo Start. Завдяки цій функції, у режимі охолодження можливе швидке зниження температури на виході з внутрішнього блока з 27 до 18 за 30 сек. А в режимі нагрівання підвищення температури від 20 до 40 °C за 60 сек. Натисніть кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
- Сильне охолодження за високої температури довкілля. Без зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження за температури довкілля 50 °C. Кондиціонер продовжить роботу безперервно до температури довкілля 60 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,71 |
| EER | 3,24 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8.50 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 24 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1049 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 35 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Функції | wi-fi керування, повітряний фільтр, захист від перепадів напруги, нічного режиму роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 790 × 275 × 192 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 710 × 498 × 235 |










