Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторна спліт-система TPG11I - модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну (матове покриття корпусу) і енергозберігаючих технологій («А++»). В комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ
- Фільтр високої щільності. У кондиціонері застосований багаторазовий, миючий фільтр з використанням фільтруючих елементів високої щільності. У порівнянні зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2,5 раз менше і не тільки запобігає забрудненню теплообмінника, а й ефективно очищує повітря в приміщенні.
- Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
- Покриття Blue Fin - захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною фронтальною панеллю, створить неповторний дизайн вашого дому.
- Безпечна конструкція. Відсутність зв’язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином, підвищує його безпеку.
- Холодоагент R32. Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності .Повна відповідність європейським екологічнимстандартам.
- Інверторний компресор, до 50% економічніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.стандартам.
- Світлодіодний дисплей. Великий дисплей полегшує налаштування та керування кондиціонером.
- Smart Gentle Wind - вертикальні жалюзі закриваються, мікро-отвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на більш м’який.
- Алгоритм інверторного штучного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури та працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність.
- Функція «Самоочищення» передбачає видалення забруднень методом виморожування. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація. Час повного очищення - 30 хв.
- Підтримка теплого приміщення +8°C. Цей режим не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
КЕРУВАННЯ ТА КОМФОРТ
- Автоматичний привід горизонтальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта керування.
- Низький рівень шуму. Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні і дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- 5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і підходящого для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.
- Розумний потік повітря. В режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. В режимі обігріву, тепле повітря спрямовано вниз, щоб дути на ноги.
- Автоматичний привід вертикальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вліво-вправо здійснюється з пульта керування.
- I Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.
- 3-Легко. Оптимізована конструкція дозволяє заощадити до 20% часу намонтаж та до 30% часу на технічне обслуговування кондиціонера.
- IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою єдиного додатку, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
- USB Wi Fi пристрій - Wi Fi модуль у вигляді USB адаптеру (забезпечує легке встановлення).
- Ефект Коанди - досягнення ефекту завдяки збільшеній горизонтальній ламелі. Потік повітря стає довшим та ширшим.
- Smart Vector Airflow - налаштування розумних векторів повітряного потоку.
СИСТЕМНІ ФУНКЦІЇ
- Незалежне осушення. При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
- Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
- Режим розумного відтаювання. В автоматичному режимі знижується кількість і протяжність циклів розмерзання для запобігання обмерзання теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Запам’ятовування положення жалюзі. Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо був встановлений режим постійного коливання, він буде також активований.
- Економічний режим. Режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна буде скоригована автоматично на 2°С, для економії електроенергії, при цьому кондиціонер продовжить функціонувати в раніше встановленому режимі.
- Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP напульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодження/обігрів призведе до збільшення/зниження температури на 1°С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.
- Аварійна кнопка. Дозволяє увімк./вимк. кондиціонер в разі присутності несправності або втрати пульта керування, як з колишніми налаштуваннями і в раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрів), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
- Таймер 24 години. Присутня можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.
- Авторестарт. Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично увімкнеться знову з тими налаштуваннями, які були на момент відключення електроживлення.
- Теплий старт. При використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря вприміщенні.
- Низькотемпературний режим (обігрів). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
- Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі охолодження при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
- Підсвічування пульта. При затисканні будь-якої клавіші на 3 секунди загорається підсвічування екрану, що дозволяє комфортно користуватися пультом навіть вночі.
- Super Turbo Start. Завдяки цiй функцiї, в режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек. Необхідно натиснути кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
- Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища. Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°С. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,71 |
| EER | 3,24 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,5 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 40 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2099 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Функції | wi-fi керування, повітряний фільтр, захист від перепадів напруги, нічного режиму роботи, самосочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1100 × 333 × 222 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 840 × 680 × 320 |










