Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторна спліт-система TCL XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready модель 2020 року, розрахована на роботу на нагрівання в зимовий період до -20 °C і забезпечує безперебійну роботу на охолодження за температури зовнішнього повітря до +53 °C.
Кондиціонер працює на озонобезпечному високопродуктивному фреоні R32, енергоефективність класу А++.
Лицьова панель кондиціонера виготовлена з білого ребристого пластику з прихованим дисплеєм і вирізняється стильним елегантним дизайном. Ця модель ідеально підійде до будь-якого інтер'єру та вигідно підкреслить його.
Основні особливості інверторної спліт-системи TCL XAB1I:
- Режим Turbo. За допомогою кнопки TURBO можна прискорити роботу вентилятора для збільшення об'єму повітряного потоку. Унаслідок заданого температурного режиму можна досягти в кілька разів швидше, що дуже важливо у разі браку часу для охолодження.
- SLEEP — нічний режим. Забезпечує максимальний комфорт та економію електроенергії. Кондиціонер автоматично змінює температурний режим через одну годину після увімкнення режиму, за якого контролюється швидкість обертання вентилятора внутрішнього блока для підтримки найбільш комфортної для сну температури.
- Низький рівень шуму — кондиціонер належить до моделей із підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні та дитячі кімнати, а також для людей із підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- Антикорозійне покриття теплообмінників Blue Fin. Теплообмінники внутрішнього та зовнішнього блоків кондиціонерів TCL, захищені антикорозійним покриттям Blue Fin, яке збільшує термін експлуатації теплообмінника втричі, порівнюючи зі звичайними покриттями. Blue Fin підвищує ефективність обігрівання, пришвидшуючи процес розморожування, покращує теплообмін, що призводить до збільшення енергоефективності та продуктивності спліт-системи, а також стійке до солоного повітря, дощу та інших чинників корозії.
- 5 швидкостей вентилятора — кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого та відповідного для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.
- Інверторний компресор DC-інверторний компресор, до 50% економніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру та має плавне регулювання потужності.
- Режим ECO. Економний режим — режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна буде скоректована автоматично на 2 °C, для економії електроенергії, водночас кондиціонер і далі функціонуватиме в раніше встановленому режимі.
- Розумний потік повітря — у режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі нагрівання тепле повітря спрямоване вниз, щоб дути на ноги.
- Подвійний дренаж — подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
- Безпечна конструкція — немає зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, у такий спосіб підвищує його безпеку.
- Авторестат — після вмикання кондиціонер автоматично відновлює всі призначені раніше режими.
- Режим розумного відтавання — в автоматичному режимі знижується кількість і довжину циклів відтавання для запобігання обмерзанню теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Антикорозійне покриття — металеві елементи корпусу зовнішнього блока, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії й дає змогу продовжити термін експлуатації агрегату.
- Незалежне осушення — під час увімкнення режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
- Функція самодіагностики — контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде встановлена? і на LED дисплеї зобразиться код несправності.
- Автоматичний привод горизонтальних жалюзі — керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта керування.
- Теплий старт — під час використання режиму обігрівання вентилятор внутрішнього блока буде увімкнення тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блока, що дасть змогу запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
- Wi-Fi керування (опція) — опціонально кондиціонер може бути обладнаний модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи, як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є інтернет. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера/купується як опція.
- Хладагент R32. Порівнюючи з R-410A холодоагент R-32 має низку переваг. R-32 вирізняється куди меншим потенціалом глобального потепління, а отже, більш сприятливим для довкілля. Оскільки R-32 характеризується меншою в'язкістю і щільністю, знижується витрата холодоагенту з урахуванням однакових показників потужності, також зменшуються втрати тиску в контурі, що в підсумку сприяє підвищенню сумарної енергоефективності кондиціонера.
- Керування системою здійснюється пультом ДК, має підсвітку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,73 |
| EER | 3,25 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,3 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 6,5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 24 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 800 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 700 × 250 × 190 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 700 × 550 × 302 |






