Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новітній тепловий насос XAB1IHB - сучасна модель для європейського ринку, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Оригінальний дизайн лицьової панелі на якій чередуються матові та глянцеві смужки. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C. Вбудований Wi-Fi модуль.
Унікальні переваги
- Кондиціонер обладнаний світлодіодним дисплеєм температури і режимів роботи, які знаходяться на фронтальній панелі внутрішнього блоку. Дисплей активується після включення кондиціонера і може бути відключений користувачем по необхідності.
- Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
- Покриття Blue Fin - захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною фронтальною панеллю, створить неповторний дизайн вашого дому.
- Відсутність зв’язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином, підвищує його безпеку.
- Холодоагент R32. Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності .Повна відповідність європейським екологічнимстандартам.
- Інверторний компресор, до 50% економічніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.стандартам.
- Алгоритм інверторного штучного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури та працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність.
Керування та комфорт
- Автоматичний привід горизонтальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта керування.
- Низький рівень шуму. Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні і дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- 5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і підходящого для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.
- Розумний потік повітря. В режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. В режимі обігріву, тепле повітря спрямовано вниз, щоб дути на ноги.
- Wi-Fi керування. Кондиціонер обладнаний вбудованим адаптером зв’язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи, як вдома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет.
Системні функції
- Незалежне осушення. При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
- Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
- Режим розумного відтаювання. В автоматичному режимі знижується кількість і протяжність циклів розмерзання для запобігання обмерзання теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Запам’ятовування положення жалюзі. Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо був встановлений режим постійного коливання, він буде також активований.
- Економічний режим. Режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна буде скоригована автоматично на 2°С, для економії електроенергії, при цьому кондиціонер продовжить функціонувати в раніше встановленому режимі.
- Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP напульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодження/обігрів призведе до збільшення/зниження температури на 1°С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.
- Аварійна кнопка. Дозволяє увімк./вимк. кондиціонер в разі присутності несправності або втрати пульта керування, як з колишніми налаштуваннями і в раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрів), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
- Таймер 24 години. Присутня можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.
- Авторестарт. Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично увімкнеться знову з тими налаштуваннями, які були на момент відключення електроживлення.
- Теплий старт. При використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря вприміщенні.
- Низькотемпературний режим (обігрів). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
- Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі охолодження при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
- Super Turbo Start. Завдяки цiй функцiї, в режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек. Необхідно натиснути кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
- Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища. Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°С. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,71 |
| EER | 3,23 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 10 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 35 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | -30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 53 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1579 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 910 × 294 × 206 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 785 × 590 × 300 |






